İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BVT Coin Nedir? | BovienVerse: Yeni Bir Fi+ Metaverse Platformu

Singularity Studio tarafından yayınlanan BovineVerse, Web 3.0 çağında yeni bir Fi+ metaverse platformudur. BovineVerse, Mayıs 2021’den itibaren yeni bir Fi+ metaverse oyun platformudur. BovineVerse’de oyuncular kendi gezegenleri üzerinde DAO yönetimi gerçekleştirebilir, oyunlar arasındaki engelleri aşabilen NFT varlıklarına sahip olabilir, devasa jeton ödülleri almak için yıldız savaşlarına girebilir ve çevrimiçi oyun sosyal ağları oluşturabilir. Aynı zamanda oyuncular, sosyalleşmek, maceraya atılmak ve yaratmak, birlikte çeşitli ve renkli bir dünya inşa etmek için büyükbaş hayvanlarına sahip olabilirler. Üstelik burada loncalarını kurmaya teşvik ediliyorlar.

Kazanmak için Oyna!

Bugün, DeFi, GameFi ve SocialFi’nin entegrasyonu, ideal metaverse oyunlarına daha da yaklaşan yeni bir konsept “Fi+” doğurdu. Web 3.0 ile, şeffaf sistem kuralları, dengeli kaynak tahsisi, merkezi olmayan veri yönetimi, sanal dünyada gerçek etkileşim ve oyundaki sosyal eğlence geliyor. BovineVerse’de çok sayıda oyuncu ile geniş yıldızlararası uzayda seyahat eder, zevk bulursunuz.

DeFi, GameFi ve SocialFi’nin birleşimi, meta veri deposu için yeni bir yenilik dalgası yaratacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

GameFi Matrisi

BovineVerse, geleneksel oyunların mekanizmasını alt üst eden GameFi temelinde, yüksek eğlence ve merkezi olmayan bir finansal sistemle oyunculara büyüleyici GameFi dünyaları sunar.

 • Yıldızlar Arası Mera

Interstellar Rangeland, BovineVerse’deki oyuncuların silikon tabanlı yaratıklar – yıldızlararası sığırlar olacağı ve bu gizemli Rangeland’de oynayacağı, kazanacağı ve yaşayacağı ilk sanal paralel evrendir.

Ayrıca oyunculara Interstella Rangeland evreninde tam özgürlük verilir. Sadece gezegen satın alarak, loncalar kurarak ve yıldızlararası yağma yaparak yıldız hırslarının peşinden koşmakla kalmaz, aynı zamanda buzağı yetiştirmek, damızlık için premium sığır ödünç vermek, sağmak, Arena’da boğa güreşi yapmak vb. dahil olmak üzere kendi işlerini (çiftliklerini) yönetebilirler.

 • Yıldızlararası Sandbox

Interstellar Sandbox , Minecraft’tan ilham almıştır. BovineVerse’deki ikinci paralel evren olan Interstellar Sandbox, oyuncuların bloklu ve programlı olarak oluşturulmuş bir 3D dünyasını keşfetmeleri için neredeyse sonsuz topraklar sağlar. Gezegenlerini ve uzay gemilerini inşa etmek için hammadde, zanaat araçları ve eşyaları keşfetme şansları var.

Oyun modları, oyuncuların bilgisayar tarafından kontrol edilen uzaylı federasyonu ile savaşabileceklerini ve aynı dünyadan diğer oyuncularla işbirliği yapıp rekabet edebileceklerini gösteriyor. Ayrıca hayatta kalma modu ve yaratıcı mod mevcuttur. İlk model, oyuncuların dünyayı inşa etmek ve sağlıklı tutmak için kaynaklar elde etmesi gerektiğini belirtirken, ikincisi oyunculara sınırsız kaynak ve uçma şansı sağlar. İlginç bir şekilde, oyuncular oyunu yeni mekanizmalar, öğeler ve varlıklar oluşturmak için değiştirebilirler.

 • Yıldızlararası Yolculuk

Interstellar Trek, tüm SteamVR terminallerini destekleyen bir sanal gerçeklik (VR) ve Oyna-Kazan oyunudur. Dostluk, onur, fetih ve yıldız savaşları hakkında bir hikaye anlatıyor. Interstellar Trek’in en büyük özelliği, oyuncuların Steam Workshop aracılığıyla özel modüller oluşturabilmeleri ve bu evrende ücretsiz bir yolculuğun keyfini çıkarabilmeleridir.

Star Trek dünyasında, tüm sığır avatarları, VR cihazları aracılığıyla canavarlarla ve diğer oyuncularla savaşırken sürükleyici bir zevk bulabilir. Oyuncular, savaşmak için oyundaki sanal sığır karakterlerini veya uzay gemilerini eşzamanlı olarak hareket ettirmek ve keşif, madencilik, savaş veya diğer faaliyetler yoluyla kar elde etmek için fiziksel olarak kendi odalarında hareket edebilirler.

Sosyal Matris

Sosyalleşme

Oyuncular BovineVerse’de kendi sanal sosyal ağlarını geliştirebilir ve sürdürebilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.
 • Diğer kullanıcılarla ilişki kurun: rastgele çöpçatanlık ve rastgele atanan yan görevler.
 • Yakınlık sistemi:
  • Aşıklar, kardeşler, kankalar ve sırdaşlar dahil olmak üzere diğer oyuncularla yakın ilişkiler kurun;
  • Yakın oyuncularla takım kurmak ve birlikte savaşmak, onlarla yakınlık noktalarını besleyebilir.
  • Yakınlık noktası ne kadar yüksekse, takım savaşı için jeton getiri oranı da o kadar yüksek olur (tek başına 5 > 3 > bir takım için jeton getiri oranı).
 • Gerçek zamanlı çevrimiçi iletişim: Özel sohbet, grup sohbeti, lonca sohbeti.
 • Yönlendirme modeli:
  • Oyuncular, BovineVerse’de oynamaya yeni oyuncuları davet ettikleri için ödüllendirilir. Acemi bir oyuncu tarafından yetiştirilen her 5 gizemli yumurta kutusu için, yönlendiren ek bir gizemli kutu ile ödüllendirilecektir.

İttifak ve Gezegen Sistemi

BovineVerse, oyunlar arasında paylaşılan varlıklara ve ilgi alanlarına sahip DAO topluluklarına sahiptir.

 • İttifaklar ve gezegenler: Cross-Star Liberty League ve Truth Dynasty ⅠⅠ. İki ittifakta sırasıyla Anayurtlar, Uydular ve Genlands bulunur.
 • DAO tarafından yönetilen tokenomy: tokenomics’in karar verme çerçeveleri genellikle yönetişimin topluluktaki herkes için erişilebilir olmasına yardımcı olmayı amaçlar.
 • İttifak tabanlı oyun: kaynak keşfi, tahsisi, ticaret ve yağma tamamen ittifak tabanlıdır.

BVT Coin Nedir?

BVT, BovineVerse tarafından yayınlanan, oyun ve airdrop etkinlikleriyle elde edilebilen kripto para birimidir. Oyuncular, oyun öğeleri satın almak, üremek, seviye atlamak vb. için BVT’yi kullanabilir. Ne kadar çok BVT’ye sahip olursanız, BovineVerse’de DAO yönetiminde o kadar çok oy alırsınız.

BVG, BovineVerse tarafından yayınlanan ve oyuna katılım, airdrop, madencilik, staking vb. ile elde edilebilen oyun para birimidir. Oyun çevrimiçi olduktan sonra oyuncular, PVE gibi görevler aracılığıyla TBVG’yi ücretsiz olarak edinebilirler. TBVG, oyun öğeleri satın almak ve işleme devam etmek vb. için kullanılabilir.

BVT Coin Bilgileri

BVT Coin Nasıl Alınır?

BVT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, BVT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla BVT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...