İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Bytecent (BYC) coin nedir?

Bytecent, Blockchain teknolojisi kullanarak güçlendirilmiş bir ödüllendirme sistemidir. Platform, işlemleri gerçekleştirebilen özel yazılımlar içeren, tüketicilerin sahip olduğu küresel bir bilgisayar ağından oluşmaktadır. Kullanıcılar bir bilgisayara bu yazılımı yükleyebilir ve işlemleri güvenli hale getirmenin yanında ağın güvenliğini sağlamak için ödül almaya başlayabilirler .

Bu ödüllendirme sistemi, işlemlerin gerçekleştirilmesi için 150’den fazla ülkedeki bilgisayarların gücünü kullanabilmesi açısından diğerlerinden farklıdır. Bu ağın sunduğu eşsiz özellikler bu platform için büyük bir artıdır. Birikmiş olan ödüller, kabul gören satış noktalarında harcanabilir. Daha da iyisi, bir kullanıcı BYC coinleri Bitcoin ya da hediye kartlarına dönüştürebilir.

Bytecents Cryptocurrency Ödül Avantajları;

  • Kişinin kişisel bilgileri gerekli değildir. Ödülleri almak için tek gereken bir cüzdan ve benzersiz bir adres.
  • Sistem ödülünüzü derhal işler, bu da diğer ödüllendirme platformlarında geçerli değildir. Daha iyisi ödüller anında harcanabilir.
  • İşlem yapabileceğiniz işlemlerin sayısı sınırı yoktur. Alınan ödelüllerin son kullanma tarihleri ​​veya biriktirilebilecek sayı üzerinde bir sınırı yoktur.
  • Tamamlanmış ödülleri Bitcoin’e dönüştürme esnekliği.
  • Bytecent, müşteri deneyimini eğlenceli hale getiren benzersiz özelliklere sahip olarak dönüşüm oranlarını artırmaya yardımcı olmak için gerekli araçları sağlar.
  • Eğlenceli bir müşteri tecrübesine sahip olmak ve tüketicileri ödüllendirmekle bir yayıncı web sitesinde hemen çıkma oranı çok azalır.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar