İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CAL Coin Nedir? | FitBurn Nedir? | CAL Coin Teknik İnceleme

Fitburn, spor dünyasındaki insanları hayrete düşüren, AI tarafından desteklenen fitness ve blockchain’i bir araya getirerek insanları AI geleceğine götüren, son teknoloji ve AI odaklı, kazan-kazan yaşam tarzı devrimi olarak tanıtıldı. 

FitBurn, fitness ve blockchain’in birleştiği noktada dünyanın ilk kazan-kazan uygulaması olarak ortaya çıkıyor. Tüm uğraşlarda Fit Burn, çoğu insanın en temel günlük aktivitelerinden birine dayanmaktadır: hareket etmek ve egzersiz yapmak. Fit Burn platformunun kullanıcıları, oyunlaştırılmış bir T-Shirt NFT taşıyarak kalori jetonu (CAL) aracılığıyla para kazanabilirler. 

Fit Burn’un vizyonu, fitness ve sağlık sektörü için kendi ‘Eko-Ödeme’sini yaratmaktır. Bu eko, kullanıcıların CAL belirteci kullanmasına izin verir.

Dünyanın İlk AI-Powered Burn-to-Earn Fitness Uygulaması!

CAL Coin Nedir?

CAL, FitBurn platformunun temel yardımcı program simgesidir. CAL belirteci, FitBurn ekosistemi için bir ödeme yöntemi olarak kullanılabilen yardımcı program belirtecidir. CAL belirteci sabit arza sahiptir ve ödül dağıtımı, staking ve yönetişim gibi ek işlevleri kolaylaştırır.  Jetonun arzı 2.000.000.000 ile sınırlı olacaktır. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bunlar belirtecin temel esaslarıdır:

 • Platform üzerinden ürün ve hizmet satın alma (spor salonu üyelikleri, takviyeler, aksesuarlar vb.)
 • Stake etme:
  • CAL belirtecindeki ödüller
  • Yakılan kalori için bir çarpan
  • Ücretler ve ürün/hizmet fiyat indirimleri
  • Özel/VIP etkinliklere giriş
  • Yönetim hakları
 • Platform üzerinden ürün ve hizmet satın alma (spor salonu üyelikleri, takviyeler, aksesuarlar vb.)
 • Şunlar için ödül dağıtımı:
  • Aktif NFT sahipleri
  • Belirteç stake edenler
  • Likidite tedarikçileri

CAL Coin Bilgileri

CAL Coin Nasıl Alınır?

CAL ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, CAL ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla CAL coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....