İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CAL Coin Nedir? | FitBurn Nedir? | CAL Coin Teknik İnceleme

Fitburn, spor dünyasındaki insanları hayrete düşüren, AI tarafından desteklenen fitness ve blockchain’i bir araya getirerek insanları AI geleceğine götüren, son teknoloji ve AI odaklı, kazan-kazan yaşam tarzı devrimi olarak tanıtıldı. 

FitBurn, fitness ve blockchain’in birleştiği noktada dünyanın ilk kazan-kazan uygulaması olarak ortaya çıkıyor. Tüm uğraşlarda Fit Burn, çoğu insanın en temel günlük aktivitelerinden birine dayanmaktadır: hareket etmek ve egzersiz yapmak. Fit Burn platformunun kullanıcıları, oyunlaştırılmış bir T-Shirt NFT taşıyarak kalori jetonu (CAL) aracılığıyla para kazanabilirler. 

Fit Burn’un vizyonu, fitness ve sağlık sektörü için kendi ‘Eko-Ödeme’sini yaratmaktır. Bu eko, kullanıcıların CAL belirteci kullanmasına izin verir.

Dünyanın İlk AI-Powered Burn-to-Earn Fitness Uygulaması!

CAL Coin Nedir?

CAL, FitBurn platformunun temel yardımcı program simgesidir. CAL belirteci, FitBurn ekosistemi için bir ödeme yöntemi olarak kullanılabilen yardımcı program belirtecidir. CAL belirteci sabit arza sahiptir ve ödül dağıtımı, staking ve yönetişim gibi ek işlevleri kolaylaştırır.  Jetonun arzı 2.000.000.000 ile sınırlı olacaktır. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bunlar belirtecin temel esaslarıdır:

 • Platform üzerinden ürün ve hizmet satın alma (spor salonu üyelikleri, takviyeler, aksesuarlar vb.)
 • Stake etme:
  • CAL belirtecindeki ödüller
  • Yakılan kalori için bir çarpan
  • Ücretler ve ürün/hizmet fiyat indirimleri
  • Özel/VIP etkinliklere giriş
  • Yönetim hakları
 • Platform üzerinden ürün ve hizmet satın alma (spor salonu üyelikleri, takviyeler, aksesuarlar vb.)
 • Şunlar için ödül dağıtımı:
  • Aktif NFT sahipleri
  • Belirteç stake edenler
  • Likidite tedarikçileri

CAL Coin Bilgileri

CAL Coin Nasıl Alınır?

CAL ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, CAL ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla CAL coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...