İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CARAT Coin Nedir? Alaska Gold Rush Oyunu Hakkında Bilgiler

Alaska Gold Rush, açık bir dünyaya ve metaverse içinde heyecan verici olay örgüsüne ve maceralara sahip ilk WEB3 yerel oyunudur. 

Keşfedilmemişleri keşfederken zenginlik elde etmek için Alaska’ya giden ilk cesurlardan biri ol!

Hayranlık uyandıran bir web3 oyunu tasarlamak için mükemmel bir ekonomiye ihtiyacınız var. Kripto oyun alanı şu anda aşırı enflasyon, sınırlı token talebi ve oldukça rekabetçi bir NFT pazarından muzdarip.

Alaska Gold Rush’ta gelişen bir oyun içi ekonomi ve oyuncular için uzun süreli teşvikler yaratmak için oyunculardan ve finans uzmanlarından oluşan bir ekip var. CARAT token sürdürülebilirliği, oyunun ayrılmaz bir parçasıdır!

Advertisement. Scroll to continue reading.

Alaska Gold Rush metaverse, her türden CARAT kazanma fırsatı sunar. Kendi arazinizi ve binalarınızı inşa ederken ve tasarlarken, Klondike çevresinde yaşayanlar için en önemli altın olan sözde zenginlikleri elde etmenin yollarını keşfedebileceksiniz.

CARAT Coin Bilgileri

CARAT Coin Nasıl Alınır?

CARAT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, CARAT  ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla CARAT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....