İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CARAT Coin Nedir? Alaska Gold Rush Oyunu Hakkında Bilgiler

Alaska Gold Rush, açık bir dünyaya ve metaverse içinde heyecan verici olay örgüsüne ve maceralara sahip ilk WEB3 yerel oyunudur. 

Keşfedilmemişleri keşfederken zenginlik elde etmek için Alaska’ya giden ilk cesurlardan biri ol!

Hayranlık uyandıran bir web3 oyunu tasarlamak için mükemmel bir ekonomiye ihtiyacınız var. Kripto oyun alanı şu anda aşırı enflasyon, sınırlı token talebi ve oldukça rekabetçi bir NFT pazarından muzdarip.

Alaska Gold Rush’ta gelişen bir oyun içi ekonomi ve oyuncular için uzun süreli teşvikler yaratmak için oyunculardan ve finans uzmanlarından oluşan bir ekip var. CARAT token sürdürülebilirliği, oyunun ayrılmaz bir parçasıdır!

Advertisement. Scroll to continue reading.

Alaska Gold Rush metaverse, her türden CARAT kazanma fırsatı sunar. Kendi arazinizi ve binalarınızı inşa ederken ve tasarlarken, Klondike çevresinde yaşayanlar için en önemli altın olan sözde zenginlikleri elde etmenin yollarını keşfedebileceksiniz.

CARAT Coin Bilgileri

CARAT Coin Nasıl Alınır?

CARAT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, CARAT  ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla CARAT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...