İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CHO Coin Nedir? | Choise.Com Hakkında Bilgiler

DeFi ürünlerinin kullanımını basitleştiren dünyanın ilk MetaFi ekosistemi olan Choise.com, Charism adlı şirket içi DeFi ekosistemi aracılığıyla süreci kolay, güvenilir ve kusursuz hale getiriyor. Kazanç ürünleri, komisyonları 50 kata kadar azaltmayı ve 100 milyondan fazla CeFi kripto kullanıcısı için zincirler arası yüksek verimin kilidini açmayı hedefliyor. Yerel jetonu Choise.com Token (CHO), küresel erişimini daha da genişletmek ve vizyonuna ulaşmasına yardımcı olmak için 24 Haziran 2022 saat 20:00’de (UTC+8) LBank Exchange’de listelendi.

Choise.Com Hakkında

Choise.com, CeFi ve DeFi (merkezi ve merkezi olmayan finans) hizmetlerinin tüm avantajlarını tek bir sistemde birleştiren yenilikçi bir kripto çözümüdür. CeFi ve DeFi kullanıcı tabanları arasındaki bu köprü, kullanıcıların DeFi ürünlerine maruz kalmasını büyük ölçüde kolaylaştıracak ve süreci kolay, güvenilir ve kusursuz hale getirecektir. Choise.com’un kalbinde yeni bir şirket içi DeFi platformu Charism, velayetsiz cüzdan, zincirler arası köprüler, NFT’ler, işlem oluşturucu ve diğer çözümleri içeren bir ürün paketi yer alıyor.

Bu tür bir entegrasyon, herkesin hatta bir kripto aceminin tek bir düğmeye basarak çiftçilik, merkezi olmayan borsalar, likidite havuzları ve diğer özelliklerden yararlanmasına izin verecektir. Charism, daha önce mevcut olmayan çözümleri, kullanıcıların blok zincirlerini değiştirmesine veya sonsuz miktarda uygulama yüklemesine gerek kalmadan uygulamayı mümkün kılacaktır. Her şey tek bir özelleştirilebilir uygulama ara yüzünde mevcuttur.

CeFi kullanıcıları için Choise.com, DeFi varlıklarına sorunsuz erişim, bir düğme tıklamasıyla yüksek verimli DeFi araçları ve CEX’te hiç karşılaşmadıkları madeni paraya kolay erişim sağlar. CeFi kullanıcılarının CeFi ve DeFi cüzdanları arasında sorunsuz geçiş yapmalarını ve işlem maliyetinde 50 kata kadar tasarruf etmelerini sağlar. Ve DeFi kullanıcıları için Choise.com, DeFi tam toplayıcı, çeşitli DeFi protokolleri ve blok zinciri ağları için tek giriş noktası, CeFi fiat hizmetleriyle derin entegrasyon ile kolay onramp ve offframp ve basit zincirler arası etkileşimleri mümkün kılan karizma köprüleri sağlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

CHO Coin Nedir?

Choise.com Token (CHO), sadakat programları, tazminat, DAO oylama, B2B entegrasyonları ve DeFi hizmetlerinde gaz olarak kullanma, DeFi’den komisyonların bir parçası oluşturma gibi diğer durumlarda kullanılabilecek Choise.com’un yerel simgesidir.

CHO Coin Bilgileri

CHO Coin Nasıl Alınır?

CHO ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, LBank, Bilaxy ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, CHO ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla CHO coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...