İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Chrome Gizli Pencere nedir? Nasıl kullanılır?

Chrome Gizli Pencere özelliği Opera Özel Sekme özelliği gibi geçmişi kayıt altına almayan moddur. Chrome gizli pencere internet aramalarında girdiğimiz siteler, izlediğimiz videolar ve internetteki tüm hareketlerimiz dahil olmak üzere hiç bir veriyi kayıt altına almadan gezinmemizi sağlıyor.

Normalde tarayıcılar daha sonra kullanılmak üzere internet aramalarımı tüm internet geçmişimizi cache dosyası olarak saklarlar. Bir sonraki aramada favori sitemizin belirlenmesi yada daha sonra aynı siteye girme ihtimalimize karşı tarayıcılar bu verileri kurulum sırasında bizim izin vermemiz sonucu kayıt altına alıyor.

Chrome gizli pencere bu verileri kayıt etmeden internet geçmişi olmadan rahatlıkla internette gezinmemiz olanak sağlıyor. 

Chrome Gizli Pencere nasıl çalışıyor;

– Chrome Menü

– Yeni Gizli Pencere

– Yeni açılan sekmede gizli modda rahat bir şekilde internette gezinebilirsiniz.

 

Chrome gizli mod nasıl çalışıyor? Chrome gizli mod verileri kayıt ediyor mu? Chrome gizli sekme geçmişi nasıl bulunur? Chrome gizli sekme kayıt defteri var mı? Chrome gizli mod aramaları nereden görünüyor? Chrome özel mod verileri kaydediyor mu? Chrome gizli sekme arananlar nasıl bulunur?

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar