İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CLO Coin Nedir? | Callisto Network Nedir? | CLO Hakkında Bilgiler

Callisto Network(CLO), iş kanıtı blok zincirine dayalı bir Akıllı Sözleşme platformudur. “CLO”, Callisto Network’ün yerel madeni parasıdır; hızlı, güvenli ve düşük maliyetli işlemlere izin verir. 

Ethereum Classic’in kurucu ortağı Dexaran tarafından kurulan Callisto Network, Ethereum, Ethereum Classic, EOS’u geliştirmek için sayısız katkı yaptı ve 320’den fazla akıllı sözleşmeyi hiçbiri hacklenmeden denetleyerek ekibi kripto güvenlik endüstrisi liderlerinden biri haline getirdi. Bugün Callisto Network, en gelişmiş ve güvenli çalışma kanıtı blok zincirine öncülük etmek için uzmanlığından yararlanıyor.

Callisto Network, bugüne kadar blok zincirinde işlem yapmak için en uygun maliyetli platformdur. Ortalama 0,001 USD işlem ücreti ile 1 USD’den daha az bir fiyata komple bir NFT serisi basmak mümkün!

En popüler blok zincirlerine ve kripto projelerine katkıda bulunarak, Callisto Ağı’nı en gelişmiş ve güvenli iş blok zinciri kanıtı olarak benimsenmesini hedefler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Neden Mine Callisto Ağı?

Ethereum bugüne kadarki en büyük akıllı sözleşme platformu olmaya devam ediyor ve Callisto Network uyumluluğu korumayı amaçlıyor. Böylece Callisto Ağı algoritması ETHASH’ınkiyle aynıdır ve aynı ekipmanla madencilik yapılabilir, bu da CLO madeni para madenciliğini CLO’yu destekleyen bir madencilik havuzuna geçmek kadar basit hale getirir.

Callisto Ağı(CLO) Madenciliği, diğer madencilik algoritmalarına göre kararlılık ve karlılık açısından önemli avantajlara sahip, sadece birkaç “tıklama” işlemidir. Son yıllarda gerçekleştirilen optimizasyonlar göz önüne alındığında, ETHASH , GPU madencilerinin %99,9’u tarafından tercih edilmeye devam ediyor.

Madencilik Callisto herkese açıktır. 4 GB’den küçük bir DAG boyutuyla, eski donanıma sahip GPU madencileri Callisto Network madenciliğine katılabilir. LHR’li yeni RTX ekipmanına sahip olanlar, madencilik yazılımı tarafından tamamen açıldığından endişelenmelerine gerek yoktur.

CLO Coin Nedir?

CLO, Callisto Network’ün yerel madeni parasıdır; hızlı, güvenli ve düşük maliyetli işlemlere izin verir. Madencilik yoluyla çıkartılmaktadır.

CLO Coin Bilgileri

CLO Coin Nasıl Alınır?

CLO ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Bitfinex ve HitBTC’dir. İşlem çiftleri, CLO ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla CLO coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...