İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CORE Coin Nedir? | Coreum Coin Hakkında Bilgiler

Coreum, gelecekteki Blockchain uygulamalarının çekirdek altyapısı olarak hizmet etmek üzere oluşturulmuş 3. nesil, katman-1 blok zinciridir.

İlk Madeni Para Arzı (ICO) veya Token Satışı Olmayan Coreum, %100 topluluk tabanlı olacak şekilde oluşturulmuş açık kaynaklı bir projedir ve bu teknolojinin, tüm blok zinciri ekosistemindeki Merkezi Olmayan Uygulamalarda (dApp’ler) ve DeFi alanında gelecekteki kapsamlı büyümeyi desteklemesine olanak tanır.

CORE Coin Nedir?

Coreum’un yerel belirteci CORE, başlangıçta Sologenic topluluğuna airdrop olarak gönderilecek ve sonunda topluluk, dağıtımın gelecekteki aşamalarda nasıl devam edeceğine karar verebilecek.

CORE Coin Bilgileri

CORE Coin Nasıl Alınır?

CORE ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC’dir.. İşlem çiftleri, CORE ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla CORE coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...