İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CORE Coin Nedir? | Coreum Coin Hakkında Bilgiler

Coreum, gelecekteki Blockchain uygulamalarının çekirdek altyapısı olarak hizmet etmek üzere oluşturulmuş 3. nesil, katman-1 blok zinciridir.

İlk Madeni Para Arzı (ICO) veya Token Satışı Olmayan Coreum, %100 topluluk tabanlı olacak şekilde oluşturulmuş açık kaynaklı bir projedir ve bu teknolojinin, tüm blok zinciri ekosistemindeki Merkezi Olmayan Uygulamalarda (dApp’ler) ve DeFi alanında gelecekteki kapsamlı büyümeyi desteklemesine olanak tanır.

CORE Coin Nedir?

Coreum’un yerel belirteci CORE, başlangıçta Sologenic topluluğuna airdrop olarak gönderilecek ve sonunda topluluk, dağıtımın gelecekteki aşamalarda nasıl devam edeceğine karar verebilecek.

CORE Coin Bilgileri

CORE Coin Nasıl Alınır?

CORE ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC’dir.. İşlem çiftleri, CORE ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla CORE coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....