İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CRAFT Coin nedir? | TaleCraft Nedir? | CRAFT Coin Hakkında Bilgiler

TaleCraft, oyuncuların oyunlaştırılmış NFT simyası ile daha da güçlendiği, benzersiz bir nane ve zanaat tamircisi tarafından yönlendirilen, PVP, kazan-kazan bir karton oyunudur. Elemental temel kartlar haftalık olarak satılır ve bu orta çağ metaverse‘inde yalnızca en yetenekli simyacıların gelişmesine ve ilerlemesine izin verir. Tüm NFT sahipleri, oyun ekosistemi tarafından üretilen ve en sadık ve yetenekli sahipleri ödüllendiren AVAX getirisini alacaktır.

NFT & Token Deflasyon Sistemi

TaleCraft, sürdürülebilir, uzun vadeli bir ekonomi üretmek için tasarlanmış, oyun tasarımı ile kıtlığı dengeleyen yepyeni bir NFT para basma sürecinden yararlanıyor. Crafting Technology bunu kısmen, daha yüksek seviyeli kartlar oluşturmak için temel kartları yakarak ve kıtlığı oyun teorisiyle birleştirerek başarmayı hedefliyor. Ek olarak, sandıklar CRAFT ile açıldığında hem yakılır hem de hayati önem taşıyan likidite için kullanılır; bu da tüm oyun ekonomisini destekler. NFT’nin toplam arzı, serbest piyasa ilkeleri tarafından yönlendirilen topluluk talebi tarafından belirlenecek ve dengelenecektir.

Açık Kaynak Üretim Teknolojisi

TaleCraft, ERC-1155 protokolünü kullanır ve Crafting System, bu spesifikasyonda mevcut olan özelliklere dayanmaktadır. Bu sistem, herhangi bir proje, ortak veya sanatçı tarafından, rastgele sayılarla değil, gerçek taleple yönlendirilen sürdürülebilir bir NFT ekonomisi oluşturmak için kullanılabilir.

TaleCraft Masa oyunu

TaleCraft’ın oyna-kazan masa oyunu modu, oyuncuların kafa kafaya gitmelerine, becerilerini test etmelerine ve simyalarının ve işlenmiş güçlerinin gücünü göstermelerine olanak tanır. Bu, NFT işçiliğini ve ekonomisini tamamen orta çağ savaşında hayata geçiren ilgi çekici bir oyun deneyimidir. Başarılı bir kazanan, oyun protokolü tarafından oluşturulan AVAX ödüllerini kazanır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

CRAFT Coin Nedir?

CRAFT simgesi, Talecraft’ın resmi simgesidir. Her hafta CRAFT jetonlu simyacı sandıkları alabilirsiniz. Ayrıca yaklaşmakta olan TaleCraft Marketplace’te CRAFT jetonu ile düşük ücretlerle ticaret yapabilirsiniz.

CRAFT’ın toplam sınırlı arzı 30 milyondur ve paraya çevrilemez.

Craft Coin Nasıl Alınır?

Craft Token satın almak için Gate.io borsasına komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...