İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CUP Coin Nedir? | CouponBay Nedir? | CUP Coin Bilgileri

CouponBay(CUP), kullanılmış kupon işlemlerinin yarattığı rahatsızlığı (kişisel bilgilerin ifşası, kullanıcılar arasında doğrudan temas, dolandırıcılık hasarı) çözmeyi ve sağlıklı bir kupon ticareti (ikinci el) piyasasının gelişmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

CouponBay, aynı zamanda mobil değişim bileti pazarında küresel bir öncüdür. CouponBay, mobil döviz bileti pazarının büyümesinin bir adım önünde yer alarak bölgede oluşan pazara öncülük eden küresel bir projedir. Coupon Bay, GiftLetter’ın bir yan kuruluşudur. GiftLetter, mobil değişim biletlerinin düzenlenmesinden ve işlenmesinden sorumludur ve CouponBay, dağıtım ve kullanıcı rahatlığı için çeşitli ekosistemler ve platformlar geliştirmekten sorumludur.

Giftletter Nedir?

Giftletter, küresel bir mobil değişim bileti düzenleyicisidir. Ancak düzenleme ve ürün değişim sürecinden sonra kişiler arası değişim biletinin kullanılan işlem sürecinde çeşitli sınırlamalar bulunmaktadır.

  1. Müşteri A tarafından Müşteri B’ye satılan fişin geçerli bir fiş olduğu garanti edilemez.
  2. A müşterisi, satış için müşteri B’ye fişi gönderdiğinde, bu, müşteri A’nın akıllı telefonunda “kopyalanan” bir fiştir ve tamamen aktarılmaz.
  3. Değişim biletini satın alan özne (Müşteri A) ile değişim biletini fiilen kullanan özne (Müşteri B) arasındaki uyumsuzluk nedeniyle büyük verinin toplanmasında hata oluşur.
  4. Sorun 1 ve 2 riskini en aza indirmek için kişisel bilgilerin bireysel satıcılar ve bireysel alıcılar arasında paylaşılması kaçınılmazdır. (İletişim numarası, gerçek ad hesabı, SNS hesabı vb.)

CouponBay Hakkında

Kullanılıp atılamayan kuponlar artık Kuponbay servisi ile çözülüyor.

  • Tek Tıkla kupon ticareti hizmeti: CouponBay, hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilebilen ve her zaman, her yerde hemen kullanılabilen Tek Tıkla işlem hizmetidir.
  • Güvenli ve rahat ikinci el kupon ticareti: Kişiler arasında rahatsız edici ve hantal ikinci el anlaşma Kişisel temastan kaynaklanan rahatsızlıklar olmadan Şimdi, CouponBay ile rahat ve güvenli bir şekilde kullanın.
  • Kaybolmak üzere olan kuponların geri dönüştürülmesi: Son ödeme tarihi geçmemişse aynı gün işlem yapabilirsiniz. Kullanamıyorsanız vade bitmeden işlem yapabilirsiniz.

Artık mobil kuponlarla yapılan online hediyeler, offline hediyelerden daha çok tercih ediliyor. Fiziksel kısıtlamalar olmadan ani alışverişin heyecanı gibi olumlu duyguları en üst düzeye çıkarmanın yanı sıra bunları nakit gibi istediğiniz zaman kullanabilme avantajına sahipsiniz.

Hafta sonları veya tatiller için endişelenmeyin. Coupanbay, bankanın inceleme döneminde olduğu zamanlar hariç, 7/24, 365 gün boyunca anında alım satım hizmeti vermektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

CUP Coin Nedir?

CUP, CouponBay platformunun kripto para birimi olarak basılmıştır. Maksimum arz miktar 1.000.000.000 adet ile sınırlandırılan CUP coin gelecekte herhangi bir darphane sürecine dahil olmayacaktır.

CUP Coin Bilgileri

CUP Coin Nasıl Alınır?

CUP ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, CUP ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla CUP coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...