İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CyberMiles (CMT) Coin Nedir? CyberMiles’in Kurucusu Kimdir?

Kripto para dünyasına yeni nesil Blockhain olarak giriş yapan CyberMiles yani CMT, e-ticaret işlemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle son senelerde kripto para ve e-ticaret işlemlerine verilen önem de bu sanal paranın kullanımını fazlasıyla arttırmıştır.

Airdrop, Blockhain işlemleri ve kripto para borsasında yer alan CyberMiles, son zamanlarda yakaladığı grafik ile pek çok yatırımcıyı kendisine yatırım yapmaya çekmiştir.

Bu nedenle de CyberMiles hakkında pek fikir sahibi olmayanlar ve yatırım yapmak isteyenler Coin hakkında bilgi edinmek için CyberMiles (CMT) Coin nedir araştırmalarını yapmıştır.

CMT Nedir?

CMT Coin, CyberMiles şirketinin resmi tokenıdır. Katılmak isteyenleri DPoS protokolüyle karşılamakta ve stake yapmayı sağlamaktadır. Kripto para borsasında 6 Aralık 2017 tarihinden beri yer alan CMT, aynı zamanda bu tarihte 0.65 TL civarlarında piyasaya dahil olmuştur. Ancak daha sonrasında yoğun bir çöküş yaşayan CMT kripto parası sabit fiyatını birkaç sene içerisinde 0.06 TL civarında dolaştırmıştır.

Çıktığı tarihten bu yana en yüksek fiyatı 2.08 TL olan CMT, bu fiyatını henüz tarihinin başlarında yakalamıştır. Daha sonrasında düşse de şimdilerde tekrardan bir hareketlenme yaparak yatırımcılarını umutlandırmıştır. Özellikle 0.08 TL civarlarından 0.38 TL civarlarına yükselmesi hacmi ve piyasa değerini de olumlu yönden etkilemiştir.

Piyasa değeri 173,545,708 TL olan CMT, hacmini ise 1,024,625,631 TL civarında barındırmaktadır.

CMT Coin Kurucusu

CMT Coin kurucusu iki ortaktan oluşur. Ancak bu ortaklığın büyük üstünlüğünü DR. Lucas Lu taşıdığı için kurucusu DR. Lucas Lu olarak bilinir. CMT’nin kurulum aşamasındaki pek çok girişimci ve yazılımcı genç de CMT açısından önemli rol oynamıştır.

CMT Coin Yorum

CMT Coin birden yükselince hakkında pek çok yorum da yapılmaya başlandı. Özellikle 0.38 TL civarlarına yükselen CMT, daha sonrasında bir düşüş yaşayıp 0.2155 TL oldu. 13 Mart tarihinde yükselip 14 Mart tarihinde düşmesi kimine göre normal bir dalgalanma olarak algılansa da CMT, tekrar yükselerek bunun bir dalgalanma değil; artık kalıcı değerinin olduğunu söylemekte iddia ortaya koydu. Bu nedenle CMT diğer senelerin verdiği güvensizlik nedeniyle yorumlarda pek tavsiye edilmedi. Ancak uzun zaman sonra tekrar boğa piyasasına gireceğini düşünerek artacağını söyleyen de çok oldu. CMT Coin yorum açısından kripto para dünyasında özellikle son günlerde ismini sık sık geçirmeye başladı.

CMT Coin Toplam Arz

Coin’ler açısından büyük bir önem taşıyan arzlar yani kripto para miktarları, kimi zaman çoğalıp kimi zaman azalmaktadır. Dolaşan arz arttığı zaman talep de çoğalacağından sanal paranın değeri artar. Bu nedenle Coin’in toplam arza olan yakınlığı maksimum fiyatına ne kadar yaklaşacağının kimi zaman bilgisini verir.

Dolaşan arzı 800,000,000 CMT olan CMT’nin toplam arzı ise 1,000,000,000 CMT’dir. Maksimum arzı henüz kesinleşmese de CMT Coin toplam arz açısından bu şekildedir ve maksimum arzının aynı ya da yakın olduğu düşünülür.

Kripto para alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Nervos Network (CKB),koruma merkezli, ulaşıma açık, izin gerektirmeyen varlık deposu Blockchain’in ve Nervos ağının temel katmanı olarak tanımlanmaktadır. Blockchain, küresel fikir birliği ile doğrulanan...

Kripto Para

Binance Launchpad kategorisine eklendiği andan itibaren kripto paraya ilgi duyan kullanıcılar “alice token nedir, alice coin ne işe yarıyor, alice coin hangi alanda kullanılıyor,...

Kripto Para

Bugün yani 16.03.2021 tarihinde Binance borsasında listelendikten sonra gerek toplam arz miktarı gerekse fiyatı ile dikkatleri üzerine çeken BiFi token yatırımcılar tarafından merakla araştırılan...

Kripto Para

Stafi ya da uzun adıyla Stake Finance, kripto paraların likiditesini sağlayan bir platformdur. Bu platformun herhangi bir merkeziyeti bulunmaması dikkat çeken bir özelliktir. Stafi...