İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DAGX Coin Nedir? | Constellation Network Nedir? | DAGX Yorum

Constellation, verileri güvenli bir şekilde işlemesi ve aktarması ve bağlı sensörler ve cihazlar için birlikte çalışabilirlik oluşturması gereken kuruluşlar için hızlı, ölçeklenebilir çözümler sağlayan dağıtılmış bir ağdır. 

Bilgi işlem giderek uç noktalara doğru ilerlerken, Constellation daha fazla bağlantı, daha merkezileşme ve daha yoğun risk içeren bir dünya için tek ölçeklenebilir, güvenli çözümü sağlar.

Constellation Network, işletmeleri paydaş ekonomisinde veri ve ticaretin ön saflarında konumlandıran ve bireylerin veri girişimcisi olmalarına yardımcı olan bir blok zinciri altyapısıyla Web3’e öncülük ediyor. 

Hızlandırıcı programı ile 70’den fazla şirketi ağırladı ve Alkimi ve Geojam dahil olmak üzere birinci sınıf uygulamalar oluşturmalarına yardımcı oldu. Hypergraph ağımı 1.0, ağın durumunu korumak için DAGX kripto para birimi kazanan 120 tam düğüm tarafından doğrulanır. Ayrıca hız ve ölçeklenebilirlik sağlayan iki fikir birliği katmanımız olan L0 ve L1 ile de farklıyız. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

DAGX Coin Nedir?

DAGX, Constellation Network platformunun yerel belirtecidir.

DAGX, Constellation Network’ün mali durum kanalıdır. Ağı oluşturan çeşitli durum kanalları ve düğümler arasında sorunsuz değişim ve etkileşime izin verir. DAGX, ağ bileşenlerini birbirleriyle ilişki kuracak şekilde birbirine bağlar.

DAGX Coin Nasıl Alınır?

DAGX token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...