İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DAGX Coin Nedir? | Constellation Network Nedir? | DAGX Yorum

Constellation, verileri güvenli bir şekilde işlemesi ve aktarması ve bağlı sensörler ve cihazlar için birlikte çalışabilirlik oluşturması gereken kuruluşlar için hızlı, ölçeklenebilir çözümler sağlayan dağıtılmış bir ağdır. 

Bilgi işlem giderek uç noktalara doğru ilerlerken, Constellation daha fazla bağlantı, daha merkezileşme ve daha yoğun risk içeren bir dünya için tek ölçeklenebilir, güvenli çözümü sağlar.

Constellation Network, işletmeleri paydaş ekonomisinde veri ve ticaretin ön saflarında konumlandıran ve bireylerin veri girişimcisi olmalarına yardımcı olan bir blok zinciri altyapısıyla Web3’e öncülük ediyor. 

Hızlandırıcı programı ile 70’den fazla şirketi ağırladı ve Alkimi ve Geojam dahil olmak üzere birinci sınıf uygulamalar oluşturmalarına yardımcı oldu. Hypergraph ağımı 1.0, ağın durumunu korumak için DAGX kripto para birimi kazanan 120 tam düğüm tarafından doğrulanır. Ayrıca hız ve ölçeklenebilirlik sağlayan iki fikir birliği katmanımız olan L0 ve L1 ile de farklıyız. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

DAGX Coin Nedir?

DAGX, Constellation Network platformunun yerel belirtecidir.

DAGX, Constellation Network’ün mali durum kanalıdır. Ağı oluşturan çeşitli durum kanalları ve düğümler arasında sorunsuz değişim ve etkileşime izin verir. DAGX, ağ bileşenlerini birbirleriyle ilişki kuracak şekilde birbirine bağlar.

DAGX Coin Nasıl Alınır?

DAGX token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...