İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Dash 2 Trade (D2T) Coin Nedir? | D2T Coin Hakkında Bilgiler

Dash 2 Trade, tüccarlar tarafından tüccarlar için oluşturulmuş bir kripto analitik platformudur. Dash 2 Trade, kârınızı en üst düzeye çıkarmak için ticaret sinyalleri ve zincir üzerinde sosyal analiz verileri sağlar. 

Dash 2 Trade’in arkasında, ticaret ve nicelik alanında deneyimli kişilerin bir işbirliğinin yanı sıra, perakende ticaret alanında yerleşik bir geçmişe ve mevcudiyete sahip Learn2Trade ekibi tarafından desteklenmektedir.

Kazanan Ticaret Sinyallerini, Stratejileri ve Daha Fazlasını Kopyalayın

Dash 2 Trade, tüccarlar için tüccarlar tarafından tasarlanan en gelişmiş kripto sinyallerini ve analitik kontrol panelini oluşturuyor. D2T token sahipleri, ticaret fırsatlarınızı en üst düzeye çıkarmak için çok çeşitli kripto sinyallerine ve analitik özelliklerine erişebilecek.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bu, teknik göstergeler ve Quant geliştiricileri tarafından desteklenen sosyal duyarlılığı, zincir üstü metriği ve kripto sinyallerini içerir.

Satış Öncesi Jetonlar, Sosyal Analizler ve İzleme Listesi Uyarıları

Trend olan kripto paraları, geliştirici etkinliğini ve sosyal duyarlılığı yakalamak için sosyal analizlere ve içgörülere erişin.

Ayrıca, dolandırıcılıklarda para kaybetmekten kaçınmanıza ve yüksek kaliteli satış öncesi madeni paralara yatırım yapmanıza yardımcı olmak için Dash 2 Trade platformunda bir Dash 2 Trade Score Derecelendirmesine sahip bir kripto ön satış bölümü başlatacağız.

Ticaret Botları ve Strateji Oluşturucu

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kârlı ticaret fırsatlarını kaçırmaktan kaçının. Kendi kârlı ticaret stratejilerinizi otomatik olarak oluşturun ve uygulayın. D2T kullanıcıları, platformdaki en karlı tüccarları kopyalayabilecek veya 10’dan fazla teknik göstergeyi kullanarak kendi DCA’larını, şebekelerini ve diğer stratejilerini oluşturabilecekler.

D2T Coin Nedir?

D2T Coin, Dash 2 Trade platformunun yerel belirtecidir. Maksimum 1.000.000.000 adet ile sınırlı olacak şekilde basılmıştır.

D2T Coin Bilgileri

D2T Coin Nasıl Alınır?

D2T  ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, BitMart ve LBank’dır. İşlem çiftleri, D2T ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla D2T coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...