İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Datamall Chain: DMC Coin Nedir? | DMC Coin Hakkında Bilgiler

Datamall Chain, yeni nesil İnternet altyapısının ve blok zinciri teknolojisinin gelişimini teşvik etmeyi amaçlayan, dünya çapındaki kullanıcılar için temel alınan açık kaynaklı bir blok zinciri platformudur. 

Datamall Chain’deki tüm depolama prosedürü oldukça basittir. Başlangıçta, depolama sağlayıcıları siparişleri verecek ve depolama müşterilerinin siparişlerini ve kiralama koşullarını seçmelerine izin verilecek. Tüketiciler, verileri depolamadan ve bu ücretleri sözleşmeye aktarmadan önce gerekli maliyetleri ödemelidir. Tüketiciler, sözleşme Bekleyen teslimat durumuna ulaştıktan sonra tedarikçi tarafından sağlanan alana veri depolayabilir.

Depolama bittikten sonra, her iki taraf da yürütme aşamasına girmeyi kabul eder. Herhangi bir anlaşmazlık meydana gelirse, kullanıcılar bir zincir üstü depolama mücadelesi başlatabilir. Zincire sadece anlaşmazlıklar eklenebileceğinden, zincir üzerindeki baskı önemli ölçüde azalır.

DMC Vakfı, bir veri depolama pazarının gelişimini teşvik etmeyi amaçlayan, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. DMC Foundation, Datamall Chain üzerinde merkezi olmayan bir veri pazarı oluşturarak kullanıcılara güvenli, verimli ve özgün veri depolama hizmetleri sağlar. DMC Foundation tarafından Datamall Chain halka açık zincirine dayanan merkezi olmayan bir kripto para birimi olan Datamall Coin, kullanıcıların önde gelen depolama hizmetlerine erişim elde etmek için DMC’nin ilgili depolama ürünlerini kullanmanın yanı sıra yedek depolama alanı sağlamaları için ödüllendirilmelerini sağlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

DMC Coin Nedir?

DMC Vakfı tarafından halka açık Datamall Zincirine dayalı olarak yayınlanan merkezi olmayan bir kripto para birimi olan Datamall Coin, kullanıcıların merkezi olmayan depolama veri hizmetlerini kullanmasına olanak tanır. Kullanıcı, yedek depolama alanı sağladığı için ödüller alabilir ve ürününü lider depolama hizmetini almak için kullanabilir.

DMC Coin Bilgileri

DMC Coin Nasıl Alınır?

DMC ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, DMC ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla DMC coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...