İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DCRN Coin Nedir? | Decred-Next Nedir?

Kripto para piyasalarındaki çalkantılı dönem devam ederken Gate.io yeni kripto listelemelerine devam ediyor. Son olarak DCRN coin listelemesi ile yatırımcılara yeni bir işlem çifti daha sunmaya hazırlanıyor. DCRN Coin nedir?

Decred-Next(DCRN), topluluk fikir birliğindeki bir anlaşmazlık nedeniyle Decred’in V1.7’ye yükseltilmesinden sonra bir hard fork tarafından oluşturulan yeni bir genel zincirdir. 

DCRN, orijinal Decred’in %60 POW, %30 POS ve %10 hazinesinden oluşan karma fikir birliği mekanizmasını korur. Yüksek güvenlik, güçlü uyarlanabilirlik ve sürdürülebilir gelişme gibi mükemmel özelliklere sahiptir. Ek olarak, gelecekte EVM, parçalama, OmniLayer ve diğer özellikleri uygulamayı planlıyorlar. Mevcut Decred ile karşılaştırıldığında, Decred-Next daha verimli, sağlam, dinamik ve rekabetçi olacaktır.

DCRN Coin Nedir?

DCRN, Decred-Next projesinin yerel kripto para birimi ve yönetişim belirtecidir. Başlangıçta 8.000 adet DCRN dolaşıma salınacaktır. Maksimum arz miktarına ulaşılana kadar listelemelerde ön satış yoluyla dolaşımdaki miktar arttırılacaktır.

DCRN coin geleceği ve yol haritası ile alakalı bilgilere resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. DCRN telegram kanalına katılarak kullanıcıların yorumlarını takip edebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

DCRN Coin Bilgileri

Token Adı: Decred Next

Token Sembolü: DCRN

Token Türü: BEP20

Maksimum Arz: 21.000.000 DCRN

Web Sitesi: dcrn.xyz

Advertisement. Scroll to continue reading.

Telegram: t.me/DecredNext_EN

Twitter: twitter.com/Decred_Next

DCRN Coin Nasıl Alınır?

DCRN ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, DCRN ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla DCRN coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...