İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DeepSpace (DXO) token Nedir? | Yorum | Toplam Arz

Kripto para endüstrisi her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Şuan piyasada 11.821 adet kripto para birimi bulunuyor. Bu miktar bir sene önce neredeyse yarı yarıyaydı. Neredeyse her geçen gün yeni kripto para projeleri duyuruluyor. Tabi bu projelerden bir çoğu yeterli yatırımcı bulamadığından kısa süre sonra sonlandırılıyor. Bu noktada herhangi bir kripto hakkında detaylı bilgi edinmeden hareket etmek yüksek risk içerecektir.

Kripto para birimleri arasında son günlerde yaptığı çıkışla adından sıkça söz ettiren DeepSpace hakkında merak edilenleri birlikte inceleyeceğiz. DXO coin Nedir?

DeepSpace (DXO) Token Nedir?

DeepSpace(DXO), herkesin kozmik yaratıcılığını ortaya çıkarabileceği, topluluk tarafından yönetilen, merkezi olmayan bir uzay araştırma metaverse projesidir. NFT formlarında uzay gemileri, sanal araziler dahil sanal varlıkları satın alın, satın ve ticaret yapın.

Ethereum Blockchain tarafından desteklenen DXO Token, DeepSpace platformunun bir yönetişim ve yardımcı program belirtecidir. DXO sahipleri platformu yönetir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

DXO Token nereden satın alınır?

DXO token 1inch Exchange ve Uniswap‘de listelenmektedir. Bu platformlardan DXO token satın alabilirsiniz.

DXO Token toplam arzı ne kadar?

DeepSpace toplam arz miktarı 1.000.000.000.000 DXO token olarak açıklanmıştır. Maksimum arz ve dolaşımdaki arz bilgisi platform tarafından açıklanmamıştır.

DeepSpace Telegram grubuna bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...