İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DeHive (DHV) Coin Nedir? | Nasıl Alınır? | Twitter | Telegram

DeHive, elinizde sadece bir jeton tutarken tüm DeFi pazarından maksimum kâr elde etmenize yardımcı olan ilk DeFi protokolüdür.

DeHive, kullanıcının tek bir tıklamayla tek bir dizinde paketlenmiş en iyi DeFi belirteçlerinin sahibi olmasını sağlayan merkezi olmayan bir protokoldür. Endeks, kripto piyasasının ekonomik durumunu değerlendirmek için kullandığımız göze çarpan ve etkili DeFi varlıklarını temsil etmektedir. Bu nedenle, tek bir işlem yapmak size tam bir kripto varlık sepetinin tüm avantajlarını getirebilir.

Endeks, DeFi pazarının gelişiminin genel yönünün bir göstergesi olarak hizmet eden seçilmiş tokenlerin fiyatından oluşur. Böylece kullanıcı, algoritmik olarak yönlendirilen bir endeks tarafından temsil edilen en iyi kripto varlıklarını içeren bir portföy elde eder.

DeHive protokolü, Blaize blok zinciri uzmanlarından oluşan ekibi tarafından oluşturulur ve tamamen korunur. Blaize, kripto teknolojisi ve blok zinciri çözüm geliştirmede 4 yıldan fazla deneyime sahip bir yazılım geliştirme şirketidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

DeHive Protokolü Nedir?

DeHive, DeHive platformu aracılığıyla değer kazanabilecek kişisel yatırım portföyünüzü temsil eden özel kripto endekslerinin oluşturulmasını sunan ilk platformdur.

Protokol, kullanıcıya sunulan birkaç kurum içi kripto indeksi sunacak ve tüccarlar ile platform kullanıcılarının kendi benzersiz kripto varlık setini içeren indekslerini yayınlamaları için bir yer sağlayacaktır. Bu nedenle  platformun sistemi, kendi portföyünüzü toplayıp birleştirmenize, özel endekse dönüştürmenize ve DeHive platformu üzerinden piyasaya sunmanıza olanak tanır.

Altta yatan varlık grubunu seçmenin ardındaki ilkeye bağlı olarak, özel endeks, kripto ortamının belirli sektörlerinin, örneğin, merkezi olmayan borsa sektörü veya bir grup merkezi olmayan türev, vb. sağlık ve piyasa durumunu gösterir.

DeHive Index ve Varlıklarınızdan Ekstra Getiri Elde Edin!

Özünde, aşağıdaki dört adımdan oluşur:

  1. Kullanıcı, DHV belirteci ile birlikte edindiği dizin belirteçlerinin belirli bir miktarını kilitler, böylece onu protokol içinde paylaştırır.
  2. Yerleşik oracle’ları kullanan akıllı sözleşme, temel kripto varlıklarının mevcut fiyatlarını alır.
  3. Seçilen endekse karşılık gelen platform, en optimize stratejileri kullanarak temel para birimlerini ayrı ayrı verim çiftçiliği protokollerine gönderir.
  4. Dönüştürülen verim, kullanıcıya, oluşturulan kârla desteklenen yeni endeks belirteçleri şeklinde iade edilir.

DHV Coin Nedir?

DHV, kullanıcının tek bir tıklamayla tek bir dizinde paketlenmiş en iyi DeFi belirteçlerinin sahibi olmasını sağlayan DeHive Protokolü’nün yönetişim ve yardımcı program belirtecidir.

DHV Belirteci Dağıtımı

DHV jetonlarının toplam arzı 10M olacaktır. Aşağıdaki grafik, DHV belirteçlerinin ilk dağılımını temsil eder.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Protokol bakımı amacıyla 10 milyon DHV jeton basılacaktır. Aşağıdaki grafik, DHV belirteçlerinin dağıtımını ve dolaşımdaki arzını temsil etmektedir.

DHV belirteç dağılımı tablosu;

  • Ön satış ve genel satış turu için DHV tokenlerinin %17’si;
  • Özel satış (tohum) turu için DHV jetonlarının %8’i;
  • DHV tokenlerinin %15’i DHV’nin likidite madencilerine gidecek;
  • DHV’nin %20’si ayrılmış şirket için güvence altına alınacaktır;
  • Topluluk, ortaklık ve teşvik için DHV’nin %20’si. Bu fonların ilk kısmı DEX teklifi için yatırılacaktır.
  • Ekip ve daha fazla geliştirme için DHV belirteçlerinin %20’si.

Ek olarak, kullanıcılar DeHive Index ile birlikte mevcut DHV’lerini stake ederken veya diğer protokollerle protokol entegrasyonu sırasında ödül olarak daha fazla DHV jetonu alma fırsatına sahip olacaklar.

DHV Coin Bilgileri

DHV coin geleceği ve yol haritası hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sayfası dehive.finance’ı ziyaret edebilir, telegram kanalı takip ederek yorum ve haberleri inceleyebilirsiniz.

Token Adı: DeHive

Token Sembolü: DHV

Token Türü: ERC20, BEP20, Polygon

Advertisement. Scroll to continue reading.

Maksimum Arz: 10.000.000 DHV

Web Sitesi: dehive.finance

DHV Coin Telegram: t.me/DeHive_chat

DHV Coin Twitter: twitter.com/dehive_finance

DHV Coin Nasıl Alınır?

DeHive ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Latoken ve ProBit’dir. İşlem çiftleri, DHV ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla DHV coin satın alabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...