İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Diamond Launch (DLC) Coin Nedir? | DLC Coin Yorum ve Bilgileri

Diamond Launch (DLC), çok zincirli bir IDO dağıtım platformu olarak birden fazla token satışı sunarak yatırımcıların kripto para birimi ön satışlarına daha adil bir şekilde katılmalarını sağlar.

Diamond Launch ekosistemine erişen tüm yatırımcılar için güvenli bir ortam sağlamaktır. Bunu göz önünde bulundurarak, tehlikeli ve aldatıcı davranışların platforma erişmesini önlemek için katı bir KYC süreci uygulanmaktadır. Ayrıca Diamond Launch, tüm token sahiplerini teşvik etmek ve ödüllendirmek için kapsayıcı ve düşük bir giriş engeli sunuyor.

Diamond Launch, birden fazla ön satışı destekler: katılım engeli olmayan halka arz; Diamond Launch tarafından belirlenen ve Diamond Token holdingleri gerektiren belirli faktörlere dayalı belirli yüksek kaliteli projelerin özel ön satışlarını yapar. Diamond Launch ayrıca her katman için garantili bir tahsis sağlayan bir çift transfer mekanizmasını destekler. Hiçbir şans, piyango veya bot dahil değildir; her seviyedeki katılımcılar adil bir dağıtım ile ödüllendirilecektir.

Çok Zincirli ve Esnek Seçenekler: Diamond Launch, esnek satış türleri ve beyaz liste koşullarıyla BSC, Polygon ve OKX’i destekler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

İyi Seçilmiş Projeler: Proje ekiplerinin kökenlerini ve meşruiyetini, fikirlerin yenilikçiliğini ve vizyonu gerçekleştirme yeteneklerini gözden geçirerek ve doğrulayarak projeleri büyük bir özenle seçiyor.

Mükemmel Topluluk Kaynakları: Diamond Launch, Twitter, Telegram, Medium ve daha fazlasını içeren kendi topluluğuna sahiptir. 30.000’den fazla aktif üye ile belirli bir proje sahibi, Launchpad’ini binlerce kullanıcıya tanıtabilir.

DLC Coin Nedir?

Diamond Launch ekosisteminin yönetişim belirteci DLC’dir. DLC topluluğun ekosistem üzerinde hak sahibi olması için vazgeçilmez olarak tanıtılmıştır.

DLC Coin Bilgileri

DLC Coin Nasıl Alınır?

DLC ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, DLC ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla DLC coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...