İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DIONE Coin Nedir? | Dione Protocol Nedir? | DIONE Coin Yorum

Bu makalemizde Dione Protocol ve DIONE Coin hakkında teknik incelemelerden bahsedeceğiz.

Küresel enerji sektörü, kendisini karbondan arındırmak için %90’dan fazla “yoldan çıkmış” durumdadır. Üreticiler, dağıtıcılar ve tedarikçiler dahil olmak üzere enerji endüstrisinin üçlüsü, gezegeni karbondan arındırmak için gereken hızda yeterli adımları atmıyor.

Enerji üretimi için yenilenemeyen kaynakların kullanılmasının yanı sıra, diğer endişe alanları arasında enerji hizmeti sağlayan şirketler ve düzenleyiciler için operasyonel verimsizlikler, tüm kullanıcılar için şeffaflık ve görünürlük eksikliği, daha yüksek sermaye gereksinimi, (sıfıra yakın) teşvik, birçok bölgede mikro şebekeler, yatırım erişiminin olmaması, uzun süreçler, az gelişmiş ülkelerde enerji hırsızlığı ve veri manipülasyonuna yatkın merkezi sistemler, yolsuzluk ve siber güvenlik saldırıları ciddi engeller teşkil etmektedir.

Dione Çözüm

Dione, EVM uyumlu bir L1 blok zincirinde teşvik edilmiş bir enerji ticareti ekonomisi kuruyor. Bu, tedarikçilerin, distribütörlerin ve tüketicilerin kullanım durumlarının kendilerine düşen kısmını yerine getirerek ödüller kazanmalarını sağlayacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

İki ana hedef şunlardır:

  • Dünya çapında enerji sektörünün neden olduğu karbon ayak izini azaltın
  • Perakende tüketicilerini üreterek tüketici olmaları ve enerji işlerini yürütmeleri için kolaylaştırın ve teşvik edin

Bunu gerçekleştirmek için, teknik ve lojistik sınırlayıcı olarak hareket eden temel sorunları ele alacak bir ekosistem oluşturmayı hedefliyorlar.

DIONE coin Dione Protocol için yerel yönetişim belirtecidir.

Dione Coin Bilgileri

Dione Coin Nasıl Alınır?

Dione  ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar MEXC ve Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, Dione ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla Dione coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...