İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DOSE Coin Nedir? | Hangi Uygulamalarda Kullanılıyor?

Dose, bugün Gate.io borsasında ön satışta listelenmesinin ardından ciddi oranda ilgi uyandıran bir kripto para birimidir.

Egzersiz yapmak. Oynamak. Ödüller

DOSE Coin Nedir?

DOSE, satın alma, fayda ve eylem simgesidir ve OliveX oyunlaştırılmış fitness ekosisteminin kalbinde yer alır. Oyuncular, KARA Smart Fitness, 22 Pushup ve yaklaşan Dustland Runner ve diğer deneyimlerde antrenmana dayalı oyun oynamayı tamamlamak için DOSE jetonları almak zorundadır.

DOSE, satın alma, kullanım ve eylemin bir ERC-20 Fungible Token’ıdır. Bu jetonlar öğelerin kilidini açmak, NFT satın almak ve özel etkinliklere ve oyun modlarına katılmak için kullanılabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

DOSE, Dustland Runner gibi kendinizi iyi hissettiren bir egzersiz oyunu oynarken saldığınız kimyasalların kısaltmasıdır.

  • Dopamin
  • Oksitosin
  • Serotonin
  • Endorfin

Oyuncular, NFT’lerle birlikte oyuna katılımları için doğrudan DOSE ile ödüllendirilecekler. Oyuna erken başlayan oyuncular topluluk için özellikle değerlidir ve ilerlemelerini hızlandırmak için kendilerini daha fazla fırsatla bulacaklardır.

DOSE, DOSE ERC-20 jetonundan ayrı olarak KARA Smart Fitness ve 22 Pushup’ın mevcut oyun içi para birimidir. Fitness metaverse‘ini genişletmek için ekip, oyuncuların DOSE’u platformlar arasında kullanabilmesi için ikisini birbirine bağlamayı planlıyor.

KARA Smart Fitness Nedir?

KARA Smart Fitness, 2017’de piyasaya sürülen yüksek teknolojili bir sanal fitness uygulamasıdır. Kullanıcıların form ve işlev hakkında gerçek zamanlı geri bildirim alabilmeleri için akıllı telefon kamerasıyla şirket içinde geliştirilen izleme hareketini ve etkinliğini kullanır. Kullanıcılar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, programlarına uygun olan eğlenceli, etkileşimli fitness derslerine erişebilir ve yerel ünlü koçlarla yoga, pilates, HIIT vb. egzersizleri deneyimleyebilir.

Uygulama Google Play ve App Store mobil marketlerinde mevcuttur. Bağlantıdan uygulamayı indirebilirsiniz.

22 Pushup Nedir?

22 Pushups, OliveX HK tarafından geliştirildi ve ilk olarak Mayıs 2017’de indirilmek üzere piyasaya sürüldü. Uygulama, kullanıcının şınav egzersizlerini otomatik olarak saymak için akıllı telefonun ışık sensörünü kullanır. Bu, OliveX’in en başarılı uygulamalarından biri oldu ve Apple Store’da ‘Günün Uygulaması’ olarak tanındı.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Uygulama App Store mobil marketinde bulunmaktadır. Bağlantıdan uygulamayı indirebilirsiniz.

Dustland Runner Nedir?

Dustland Runner, gerçek dünyada koşmaya devam etmenin anlatıyı ilerlettiği ve maceranızı yükseltmek ve ilerletmek için kullanabileceğiniz sanal ödüller (NFT’ler / DOSE jetonları) kazandığı dünyanın ilk Proof of Workout sesli oyunudur. Ayda ortalama 300.000 aktif kullanıcı / 50.000 ücretli abone ile dünyanın lider oyunlaştırılmış sağlık ve fitness uygulaması olan Zombies, Run!™’ın teknolojisine dayalı tamamen yeni bir Run to Earn fitness oyunudur.

Oyun Google Play ve App Store mobil marketlerinde mevcuttur. Bağlantıdan uygulamayı indirebilirsiniz.

DOSE Coin Nasıl Alınır?

Dose token maksimum arz miktarı 5.000.000.000 DOSE olarak açıklanmıştır. DOSE Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...