İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DOSE Coin Nedir? | Hangi Uygulamalarda Kullanılıyor?

Dose, bugün Gate.io borsasında ön satışta listelenmesinin ardından ciddi oranda ilgi uyandıran bir kripto para birimidir.

Egzersiz yapmak. Oynamak. Ödüller

DOSE Coin Nedir?

DOSE, satın alma, fayda ve eylem simgesidir ve OliveX oyunlaştırılmış fitness ekosisteminin kalbinde yer alır. Oyuncular, KARA Smart Fitness, 22 Pushup ve yaklaşan Dustland Runner ve diğer deneyimlerde antrenmana dayalı oyun oynamayı tamamlamak için DOSE jetonları almak zorundadır.

DOSE, satın alma, kullanım ve eylemin bir ERC-20 Fungible Token’ıdır. Bu jetonlar öğelerin kilidini açmak, NFT satın almak ve özel etkinliklere ve oyun modlarına katılmak için kullanılabilir.

DOSE, Dustland Runner gibi kendinizi iyi hissettiren bir egzersiz oyunu oynarken saldığınız kimyasalların kısaltmasıdır.

  • Dopamin
  • Oksitosin
  • Serotonin
  • Endorfin

Oyuncular, NFT’lerle birlikte oyuna katılımları için doğrudan DOSE ile ödüllendirilecekler. Oyuna erken başlayan oyuncular topluluk için özellikle değerlidir ve ilerlemelerini hızlandırmak için kendilerini daha fazla fırsatla bulacaklardır.

DOSE, DOSE ERC-20 jetonundan ayrı olarak KARA Smart Fitness ve 22 Pushup’ın mevcut oyun içi para birimidir. Fitness metaverse’ini genişletmek için ekip, oyuncuların DOSE’u platformlar arasında kullanabilmesi için ikisini birbirine bağlamayı planlıyor.

KARA Smart Fitness Nedir?

KARA Smart Fitness, 2017’de piyasaya sürülen yüksek teknolojili bir sanal fitness uygulamasıdır. Kullanıcıların form ve işlev hakkında gerçek zamanlı geri bildirim alabilmeleri için akıllı telefon kamerasıyla şirket içinde geliştirilen izleme hareketini ve etkinliğini kullanır. Kullanıcılar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, programlarına uygun olan eğlenceli, etkileşimli fitness derslerine erişebilir ve yerel ünlü koçlarla yoga, pilates, HIIT vb. egzersizleri deneyimleyebilir.

Uygulama Google Play ve App Store mobil marketlerinde mevcuttur. Bağlantıdan uygulamayı indirebilirsiniz.

22 Pushup Nedir?

22 Pushups, OliveX HK tarafından geliştirildi ve ilk olarak Mayıs 2017’de indirilmek üzere piyasaya sürüldü. Uygulama, kullanıcının şınav egzersizlerini otomatik olarak saymak için akıllı telefonun ışık sensörünü kullanır. Bu, OliveX’in en başarılı uygulamalarından biri oldu ve Apple Store’da ‘Günün Uygulaması’ olarak tanındı.

Uygulama App Store mobil marketinde bulunmaktadır. Bağlantıdan uygulamayı indirebilirsiniz.

Dustland Runner Nedir?

Dustland Runner, gerçek dünyada koşmaya devam etmenin anlatıyı ilerlettiği ve maceranızı yükseltmek ve ilerletmek için kullanabileceğiniz sanal ödüller (NFT’ler / DOSE jetonları) kazandığı dünyanın ilk Proof of Workout sesli oyunudur. Ayda ortalama 300.000 aktif kullanıcı / 50.000 ücretli abone ile dünyanın lider oyunlaştırılmış sağlık ve fitness uygulaması olan Zombies, Run!™’ın teknolojisine dayalı tamamen yeni bir Run to Earn fitness oyunudur.

Oyun Google Play ve App Store mobil marketlerinde mevcuttur. Bağlantıdan uygulamayı indirebilirsiniz.

DOSE Coin Nasıl Alınır?

Dose token maksimum arz miktarı 5.000.000.000 DOSE olarak açıklanmıştır. DOSE Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Creaticles, harika sanatçılara kaynak sağlamanıza, NFT’ler yaratmanıza ve basmanıza yardımcı olur. Başlamak için ihtiyacınız olan tek şey bir fikirdir. Creaticles geri kalan işlemlerin hepsini sizin için...

Kripto Para

YCT coin, Gate.io borsasında ön satışa eklenen coinler arasına girerek hedeflerinden bir tanesini daha gerçekleştirmiş oldu. Bu yazımızda YCT token hakkında merak edilenleri sizlere...

Kripto Para

Mytheria, siz de dahil olmak üzere sanatçılar için özel bir Kazanmak için Oyna topluluğu sunan ve sanatçı topluluğu adına (GODFORGE) sahip ilk öncü NFT oyunudur. GODFORGE, sanat...

Kripto Para

Kadena, blockchain’in dünyanın etkileşim ve işlem yapma biçiminde devrim yaratabileceği fikri üzerine kuruldu. Kadena, blockchain’in herkes için çalışmasını sağlayan bir teknoloji geliştiriyor. Kadena ekosistemi,...