İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Dragon KART Coin Nedir? | KART Coin Nasıl Kazanılır?

Dragon Kart, Blockchain platformunda inşa edilmiş bir 3D yarış e-spor oyunudur, oyundaki karakterler Vietnamlı tanınmış bir sanatçı Thang Fly tarafından bir Pikalong serisinden alınmıştır.

Dragon Kart’ın misyonu sadece bir espor oyunu değil, kripto yatırımcılarını oyuncular ve yayıncılarla buluşturan bir platform oyunu yaratmaktır. Bu üç bileşen, oyun oynama, yatırım ve oyun içi alışverişi dünya çapında ünlü yapan sürdürülebilir bir ekosistem yaratacaktır.

Bunu yapmak için Dragon Kart , aşağıdakiler de dahil olmak üzere 3 görevi yerine getirmelidir:

  • Oynanış, oyuncuların günlük olarak oynamaya ilgi duymasını sağlamak için gerçekten çekici ve eğlenceli olmalıdır. Oyun, Metaverse dünyası ve oyunun beraberindeki özellikleri gibi kullanıcıların bağlantılarını kolaylaştıran kullanışlı özelliklere sahip olmalıdır. Oyuncular, oyunda minyatür bir toplum gibi bağlantı kurma ve etkileşim kurma şansına sahipler.
  • Sistem, oyuncuların kendi turnuvalarını oluşturmaları ve katılımcıları ödüllendirmeleri için parkurlar (haritalar) satın almalarına izin vererek oyuncuların yaratıcı olmalarını sağlar. Organizatörler, harika yarışlara ev sahipliği yapmak için Facebook/Twitch/YouTube gibi popüler platformlarda canlı yayın yapabilir ve katılımcıları ödüllendirmek ve kendileri için gelir elde etmek için Kart Coin’i ( $KART ) kullanabilir.
  • Yatırımcıların oyuncularla yakın bir ilişkisi vardır. Bir oyuncu olabilirler ve kendileri için iyi bir yatırım getirisi sağlamak için stratejik yatırımcılar olabilirler. Dragon Kart , blok zincirinde şeffaf ve kullanışlı hale getirmeye yardımcı olan bir DEFI ekonomisi sağlamaya yardımcı olacaktır . Defi sistemi, esnetme kredi ve yatırımcılar ait olduğunu varlıkların çiftçilik oyuncular verir.

Dragon Kart Coin Nasıl Kazanılır?

Dragon Kart , oyuncuların oyunu aşağıdaki şekillerde oynayarak para kazanmalarını sağlar:

  • Ücretsiz olarak katılan oyuncular, oyun modlarına katılmak ve yüksek rütbe elde etmek için orijinal varsayılan karakterleri ve yarış arabalarını kullanacaklar, oyuncular pazarda takas edilebilecek bir dizi karakter alabilir veya bu karakter setlerini oyun yoluyla $KART kazanmak için kullanabilirler. Varsayılan karakteri ve yarış arabasını kullananlar için, piyasada işlem gören karakter ve yarış arabasını kullanan oyunculardan daha uzun sürecektir.
  • Bekleyemezseniz, pazarda karakter ve yarış arabaları satın almak için $KART’ı kullanabilirsiniz . Bu karakter ve yarış arabası ile oyuncular oyun modları aracılığıyla anında $KART jetonları alabilirler. Daha fazlasını istiyorsanız, becerilerinizi geliştirin ve yarışmaları ve skor tablolarını fethedin.
  • Bir yatırımcıysanız , dijital varlık olarak $KART’a ve oyun içi NFT’lere yatırım yapabilirsiniz. Proje, yatırımcıların bahis, çiftçilik ve borç verme gibi pasif karlar elde edebilecekleri bir oyun içi Defi mekanizması inşa ediyor . Ayrıca, NFT’leriniz varsa, bu NFT’leri diğer oyuncularla birlikte ödünç alan ile aranızdaki anlaşmaya bağlı olarak isteğe bağlı bir fiyatla ödünç verebilirsiniz.
  • Biraz para kazanmak veya kendi kendine etkinlikler organize etmek ve beklediğiniz gibi uygun ödüller düzenlemek istiyorsanız , bu etkinliklerden kendi gelirinizi elde etmek için pazarlarda ticareti yapılan haritaları ( NFT standardında) satın alabilirsiniz.

Dragon Kart , Blockchain platformu üzerine inşa edilmiştir , bu nedenle proje tarafından yatırımcıların karlarını artırmalarına yardımcı olmak için finansal sistemler ( DeFi ) de inşa edilmiştir: Staking , Farming , Borç Verme , Kiralama gibi yatırım biçimleri bulunmaktadır.

KART Coin Nasıl Alınır?

Dragon Kart maksimum arz miktarı 100.000.000 KART Token’dir. KART Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...