İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DRV Coin Nedir? | Dragon Verse Nedir? | DRV Coin Hakkında Bilgiler

Dragon Verse, düşük ücretlerden, yüksek işlem hızından ve geniş kullanıcı tabanından yararlanmak için Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edilmiş, PvP/PvE Türüne sahip, yakında piyasaya çıkacak bir Play-to-play oyunudur. 

Dragon Verse, oyuncuların ve DRV topluluğunun aksesuar takas edebileceği ve ejderha evcil hayvanlarını daha yüksek bir seviyeye çıkarabileceği NFT Marketplace sistemine ve stake etmeye odaklanmak üzere tasarlanmıştır. Ejderha evcil hayvanı ne kadar güçlüyse, ticaret pazarında o kadar değerlidir. 

Dragon Metaverse, başından beri metaverse dünyası için uzun vadeli varlıklar geliştirmeyi hedeflemiştir. Gelecekte, NFT’lerinizi nadir aksesuarlar almak ve daha fazla kar elde etmek için kullanabilirsiniz.

Dragon Verse Özellikleri

 • NFT Takip: Token sahipleri, ekstra DRV kazanmak için DRV’lerini stake edebilirler. Ardından, PancakeSwap’taki kazançlarını diğer para birimleriyle takas edebilirler. Alternatif olarak, daha iyi ejderhalar satın almak için DRV jetonlarını Marketplace’te kullanabilirler.
 • Kazanmak İçin Oyna: Oyun içi para birimi ve oyun ödemesinden kazanılan Dijital Varlıklar gerçek parayla takas edilebilir.
 • Pazar Yeri: Oyuncu burada Ejderhalarını satın alabilir ve takas edebilir. Bazı Ejderhalar yüksek istatistiklere sahip olacak ve böylece yüksek değere satılabilecekler.
 • PVE Arena: PvE modu, benzersiz becerilere sahip ejderhanızın Dragon Boss – The Dark Lord ile savaşacağı bir hikaye modudur.
 • PVP Arena: Oyuncular birbirlerine karşı PvP yapmak için bahse girebilir ve rakip yok edildiğinde biri kazanır.
 • Deflasyon: Her Satış işlemi için %6 Ücret alınır. Ücret, likidite havuzuna otomatik olarak eklenecektir.

DRV Coin Nedir?

DRV, Dragon Verse içerisindeki tüm işlemleri (satın alma, satma, geliştirme vs.) sonuçlandırmak için kullanılan yardımcı program belirtecidir. Maksimum arzı 300.000.000 jeton olarak belirlenmiştir.

 • İsim: Ejderha
 • Sembol: DRV
 • Blok Zinciri: Binance Akıllı Zincir
 • Jeton Standardı: BEP20
 • Jeton Türü: Yardımcı program jetonu
 • Toplam Arz: 300.000.000

DRV Coin Nasıl Alınır?

DRV Token satın almak için MEXC borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....