İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Dvision Network (DVI) Coin Nedir? | Yorum | Geleceği Ve Toplam Arz

Kripto paralardaki sert düşüşle bir anda panik ortamı yaratsada yeni projeler duyurulmaya devam ediyor. Özellikle Gate.io platformu her gün yeni bir ICO projeyi desteklediğini ve ön satışa açtığını duyuruyor. Gate.io borsasında duyurulan yeni Startup DVI Coin ve projenin detaylarını birlikte inceleyelim.

Gate.io platformunda başlatınlan diğer Startup projeleri kripto paralar bölümünden inceleyebilirsiniz. Siteyi takibe alarak projeler duyurulduğu an bildirim gelmesini sağlayabilir ve herkesten önce bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dvision Network (DVI) Coin Nedir?

Dvision Network (DVI), temelde sanal gerçeklik içinde NFT pazarına güç veren, blok zinciri tabanlı bir VR içerik oluşturma ekosistemidir. Dvision Network, daha kaliteli içeriklerle zenginleştirilmiş yeni bir sanal gerçeklik dünyası sunuyor. 

Dvision Network, sayesinde oyunculara ait blok zinciri tabanlı NFT Metaverse‘de oluşturabilir, ticaret yapabilir ve oyunlar oynayabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

DVI Coin hakkında daha fazla bilgi edinmek ve deneyimlemek için dvision.network resmi web sitesini inceleyebilirsiniz.

DVI Coin Toplam Arz

DVI coin maksimum ve toplam arz miktarı 1.000.000.000 DVI token olarak açıklanmıştır. Şuan için dolaşımda 208.096.290 DVI token bulunmaktadır. Bu miktar gelecekte maksimum arz hedefine ulaşıncaya kadar artmaya devam edecektir.

DVI Coin Nasıl Alınır?

DVI Token satın almak için Gate.io borsasına komisyon indirimli bağlantıdan kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...