İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Dvision Network (DVI) Coin Nedir? | Yorum | Geleceği Ve Toplam Arz

Kripto paralardaki sert düşüşle bir anda panik ortamı yaratsada yeni projeler duyurulmaya devam ediyor. Özellikle Gate.io platformu her gün yeni bir ICO projeyi desteklediğini ve ön satışa açtığını duyuruyor. Gate.io borsasında duyurulan yeni Startup DVI Coin ve projenin detaylarını birlikte inceleyelim.

Gate.io platformunda başlatınlan diğer Startup projeleri kripto paralar bölümünden inceleyebilirsiniz. Siteyi takibe alarak projeler duyurulduğu an bildirim gelmesini sağlayabilir ve herkesten önce bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dvision Network (DVI) Coin Nedir?

Dvision Network (DVI), temelde sanal gerçeklik içinde NFT pazarına güç veren, blok zinciri tabanlı bir VR içerik oluşturma ekosistemidir. Dvision Network, daha kaliteli içeriklerle zenginleştirilmiş yeni bir sanal gerçeklik dünyası sunuyor. 

Dvision Network, sayesinde oyunculara ait blok zinciri tabanlı NFT Metaverse‘de oluşturabilir, ticaret yapabilir ve oyunlar oynayabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

DVI Coin hakkında daha fazla bilgi edinmek ve deneyimlemek için dvision.network resmi web sitesini inceleyebilirsiniz.

DVI Coin Toplam Arz

DVI coin maksimum ve toplam arz miktarı 1.000.000.000 DVI token olarak açıklanmıştır. Şuan için dolaşımda 208.096.290 DVI token bulunmaktadır. Bu miktar gelecekte maksimum arz hedefine ulaşıncaya kadar artmaya devam edecektir.

DVI Coin Nasıl Alınır?

DVI Token satın almak için Gate.io borsasına komisyon indirimli bağlantıdan kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...