İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

EdenLoop (ELT) Coin Nedir? | Nasıl Alınır? | Twitter – Telegram

EdenLoop, Web 3.0’ı hedefleyen, kişisel bilgilerin web’de gerçek anlamda merkezsizleştirilmesini ima eden ve dijital sanatçıların telif haklarını koruyan açık tasarımlı bir NFT pazarıdır. Özellikle, Güney Kore’de genişletilmiş 2D ve 3D IP güvenlik teknolojileri ile yüksek düzeyde güvenlik altına alınmış bir ERC-20 NFT pazarıdır.

BlockLoop Nedir?

BlockLoop Sistemini uygulayan gerçekten merkezi olmayan bir NFT pazarını takip ediliyır.

BlockLoop Sistemi, NFT ekosistemini birbirine bağlamada önemli bir rol oynar. Bu, Google’ın Web Tarayıcı teknolojisine benzer şekilde hareket eden diğer mevcut blok zinciri ağları tarafından oluşturulan NFT’leri bağlayacaktır. Sistem, blok zinciri ağındaki sayısız algoritmayı sınıflandıracak ve analiz edecek ve ilgili veriler toplanacak, ardından EdenLoop platformuna bağlanacak. Böyle bir ortam, dünyanın her yerinden blok zincirinde yerleşik NFT’lerin aranmasını sağlar, Ethereum, Polygon, Binance Smart Chain, Klayton ve daha fazlası gibi çok zincirli NFT’ler takas edilebilir.

BlockLoop sistemi ile yapılan işlemlerin ödülleri ETH, MATIC, KLAY ve daha fazlası olarak, telif hakları ise ELT olarak verilecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Satıcı, alıcı, bayi, açık artırma satıcıları ve diğerlerinin ELT ile ödüllendirilebileceği bir sistem inşa ediliyor.

BlockLoop nasıl çalışır?

  • Blockchain algoritmalarını sınıflandırarak ve analiz ederek NFT ekosistemini birbirine bağlar.
  • Veriler toplanacak, ardından EdenLoop ile bağlanacak
  • Kullanıcılar şu anda ETH, ELT, MATIC, KLAY gibi çeşitli tokenler ile arama ve işlem yapabilir, yakında güncellenecektir (DEX ve kripto para işlemleri)

EdenLoop (ELT) Geleceği

EdenLoop’un Web 3.0 BlockLoop teknolojisinin, mevcut NFT açık tasarımlı pazar yerlerinden farklı, gerçekten merkezi olmayan bir NFT pazarı olarak daha eksiksiz bir NFT ekosistemi oluşturması bekleniyor. Ekosistem, NFT arama motoru aracılığıyla oluşturulduktan sonra, bir sonraki düzeyde hizmet sunmak için bir M-TİCARET platformuna dönüşecektir. 

Gelecekte NFT pazarlarının tekelini dizginleyerek daha şeffaf ve yepyeni bir pazara öncülük etmesi bekleniyor.

ELT Coin Twitter

Twitter, dünya devi şirketler gibi kripto para birimleri içinde bir nevi haber bülteni görevi görmektedir. ELT coin twitter sayfasını takibe alarak yeniliklerden haberdar olabilir, diğer takipçilere ait yorum ve analizleri inceleyebilirsiniz.

ELT Twitter sayası 16 bin takipçi tarafından takip edilmektedir. Sayfayı takip edip bildirimleri açarsanız anlık haberlere herkesten önce erişim sağlayabilirsiniz. Resmi twitter hesabını yazının devamındaki ELT coin bilgileri bölümünde bulabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

ELT Coin Nedir?

ELT, EdenLoop platformunun yardımcı program belirtecidir. Temel olarak, ELT, EdenLoop Market-place’i etkinleştirmenin yanı sıra, DA0 topluluğundaki topluluk operasyonları için karar verme ve topluluk üyeleri için yönetişim işlevleri için bir ödül olarak kullanılır. Çoklu zincir (ETH, KLAY, WETH, vb.) stake etme yoluyla faiz ödülleri, Marketplace’te kullanılacak olan ELT EELT’de ödenir ve “Garden of Eden: ELT’nin stake edilmesi yoluyla elde edilebilir

ELT Coin Bilgileri

Token Adı: EdenLoop

Token Sembolü: ELT

Token Türü: ERC20

Maksimum Arz: 800.000.000 ELT

Advertisement. Scroll to continue reading.

Web Sitesi: edenloop.io

ELT Coin Telegram: t.me/EdenLoopOfficial_Global

ELT Coin Twitter: twitter.com/eden_loop

ELT Coin Nasıl Alınır?

ELT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Bittrex, DigiFinex ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, ELT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla ELT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...