İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

EDU Coin Nedir? | Open Campus Nedir? | EDU Coin Yorum

EDU Coin, Binance Launchpad listesine eklenmesiyle birlikte ön satışa katılmak isteyen tüm yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. Bu yazımızda Open Campus ve EDU Coin hakkındaki teknik bilgileri paylaşacağız.

Open Campus Nedir?

Open Campus (Açık Kampüs) Protokolü, eğitimciler, içerik oluşturucular, veliler, öğrenciler ve ortak yayıncılar için merkezi olmayan bir çözümdür ve günümüzün eğitimdeki büyük zorluklarını ele almak için tasarlanmıştır. Eğitimcilerin gelecek nesli şekillendirmedeki kritik rolüne rağmen, genellikle onlara gereken değerin verilmediği ve düşük ücret ödendiği görülmektedir. Ek olarak, ebeveynler sıklıkla çocuklarının eğitim içeriği üzerinde kontrolden yoksundur.

Açık Kampüs Protokolü, özünde, daha adil bir eğitim sistemi oluşturmak için blockchain teknolojisinin gücünden yararlanan topluluk odaklı bir girişimdir. Açık Kampüs Protokolü, eğitim içeriğinin oluşturulmasını ve dağıtılmasını merkezden uzaklaştırarak öğrencilerin daha çeşitli eğitim içeriğine erişmesini sağlarken, eğitimcilere gelir elde etmeleri ve katkılarından dolayı tanınmaları için yeni fırsatlar sunar. Açık Kampüs Protokolünün nihai hedefi, kontrolü eğitimcilere ve öğrencilere geri vererek 5 trilyon ABD Doları değerindeki Eğitim endüstrisinde devrim yaratmaktır.

EDU Coin Nedir?

Open Campus, Açık Kampüs Protokolü’ne güç sağlayan, takas edilebilir bir belirteç olan EDU belirtecini kullanır. EDU Coin, yeni işbirliği biçimlerini kolaylaştırır, yüksek kaliteli içerik oluşturmayı teşvik eder ve protokolün uzun vadeli büyümesini destekler. Ön planda eğitimciler ve öğrenciler ile tasarlanan Açık Kampüs Protokolü, EDU Coin aracılığıyla gelişen, kapsayıcı bir ekosistemi desteklemeyi amaçlamaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

EDU Coin Mevcut Kullanım Durumları

  • İçerik oluşturucuları ve ortak yayıncıları gelir payları için ödüllendirmek için yapılan ödemeler.
  • Eğitim içeriğini NFT olarak basmak.
  • Open Campus’ün ortak eğitim platformlarına erişim için yapılan ödemeler.
  • EDU yönetişimi içinde oy hakları.

Gelecekteki Potansiyel Kullanım Durumları:

  • Açık Kampüs Protokolü pazarında satın alma ve satış yapma (örneğin, Yayıncı NFT’lerini satın alan ortak yayıncılar).
  • Akıllı Bağışlar yoluyla hibeler ve burslar.
  • Merkezi olmayan akran değerlendirme sistemi.
  • Açık Kampüs Protokolünü benimseyen gelecekteki Eğitim ortakları (örn. Oxford University Press and Schools, GEMS Education gibi Yayıncılar).

EDU Coin Yorum

Açık Kampüs Protokolü, seçkin lansman ortaklarının eğitim ve web3 uzmanlığından yararlanarak eğitimcileri, öğrencileri, yayıncıları ve ortak yayıncıları birleştiren canlı, işbirliğine dayalı bir ekosistem oluşturmayı amaçlar. Bu dinamik topluluk üyeleri arasındaki sinerjiyi güçlendirmeye güçlü bir vurgu yapan Açık Kampüs Protokolü, öğrencilerin yalnızca farklı ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayan, aynı zamanda ekosistemin sürekli büyümesini ve evrimini de besleyen değerli eğitim içeriği oluşturma, geliştirme ve paylaşma konusunda onlara güç verir. Bu gelişen ortamda, yenilik, yaratıcılık ve bilgi paylaşımı kutlanır ve beslenir, eğitim için daha parlak bir geleceği teşvik eder.

EDU Coin Bilgileri

EDU Coin Nasıl Alınır?

EDU ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Binance‘dır. İşlem çiftleri, EDU ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Binance borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla EDU coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....