İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Eidoo (EDO) Coin nedir?

Eidoo‘nun amacı yalnızca başkalarının yapmadığı şeyleri yapmak değil, daha güvenli ve daha basit bir yöntemle farklı şekilde yapmak, kullanıcı deneyimine özel bir odaklanma sağlamak ve kripto dünyasının karmaşıklığını daha anlaşılabilir kılmaktır. Eidoo coin nedir?

Eidoo, Geliştirmeyi finanse etmek için gömülü bir kripto sistemi olan ERC20 standardı ve EVM sözleşmelerine dayanan, hızlı, kullanımı kolay, esnek, zengin özellikli, anahtar teslimi Ethereum uygulamasıdır.

Eidoo, kendisini “blok zincir varlık deneyimi” olarak tanımlıyor. Aslında, hiyerarşik deterministik destek ve tam teşekküllü şifreli eş zamanlı değişim gibi bazı şık ek özelliklere sahip çok para birimli bir cüzdandır.

M-cüzdan çevrimiçi olarak iOS uygulama mağazasından veya Android için Google Play Store’dan ücretsiz olarak edinilebilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Genel olarak Eidoo, kullanıcıların blok tabanlı dijital varlıklarını yönetmesini kolaylaştırmayı amaçlıyor. Şimdilik, cüzdan Ethereum ve ERC20 belirteçlerine odaklanmaktadır. Bununla birlikte, gelecekte şirket, bit yelpazesi desteğini eklemeyi planlıyor ( bit eşik cüzdanı , 2018 yılının ilk çeyreğinde başlatılması planlanıyor).

Eidoo’nun merkezi İsviçre, ve şirket (Eidoo SAGL) İsviçre yasalarına göre kurulmuştur.

Eidoo Özellikleri

Eidoo uygulamasında mevcut bazı özellikler şunlardır:

  • Mağazalar Ethereum ve ERC20 Simgeleri: Çoğu Ethereum cüzdanı ERC20 simgelerini de depolar. Ne de olsa, aynı blokçüleri temel alıyorlar. Eidoo, Ethereum ve ERC20 belirteçlerini desteklemektedir. Dijital para birimleri, cüzdan uygulaması aracılığıyla gönderebilir ve alabilirsiniz.
  • Kullanıcı Tarafından Yönetilen Özel Anahtarlar: Özel anahtarların yönetiminden sorumlu olan kullanıcı. Özel anahtarlar akıllı telefonunuzda şifrelenir.
  • HD Desteği: Eidoo, hiyerarşik deterministik yapıları destekler; bu ana cüzdan adresinizi gizli tutmak için alt cüzdanlar oluşturabileceğiniz anlamına gelir.
  • Yedeklemeler: Eidoo fonlarınız tek bir yedek parola ile güvence altına alınmıştır.
  • Kolay Yönetim: Eidoo dijital para gönderme ve alma, QR kodlarını okuma ve arkadaşlarınızla adres paylaşmayı kolaylaştırır.
  • Kişi Listeleri: Eidoo, kişilerin Ethereum adreslerini tek, standart bir şekilde saklar.
  • Simge Tanıma: Eidoo, Ethereum blokçü tarafından desteklenen tüm belirteçleri otomatik olarak algılar. İşaretçilerin bazıları isim ve logolarıyla açılır. Eidoo belirli bir ERC20 belirteçini tanımazsa, bu belirteç hala cüzdan yoluyla kullanılabilir ancak belirteçle ilgili ayrıntılar “bilinmiyor” olarak listelenebilir.
  • Ethereum İşlem Geçmişi: Eidoo, Ether veya çeşitli ERC20 belirteçlerinde yaptığınız tüm işlemlerin bir listesini gösterir.
  • Eidoo Exchange: Eidoo’nun yerleşik, merkezi olmayan bir değişimi var.

EDO coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar