İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Eleq Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda ülkemizde oldukça popüler hale gelen para ödüllü canlı bilgi yarışları özellikle App Store ve Google Play’de üst sıralarda yerlerini alıyor. Türk Telekom destekli olarak geliştirilen Eleq uygulaması online bir platformda para ödüllü bilgi yarışmaları düzenliyor.

Hadi , Oyna Kazan gibi uygulamalarla oldukça benzerlik gösterel Eleq uygulaması son zamanlarda verdiği yüksek para ödülleri ile üst sıralara tırmanmaya devam ediyor. Peki , Eleq Bilgi Yarışması ödülü nasıl alınır makalemizde detayları öğrenebilirsiniz.

“Bu yarışmalar gerçekten para kazandırıyor mu?” soru işaretlerini gideren bu uygulamalar arkalarında bulunan büyük kuruluşlar sayesinde iyi ödüller dağıtıyor diyebiliriz. Siz günlük yarışmalarda dereceler aldıkça hesabınızda para birikiyor ve çekim limitini geçtiğinizde kazancınız olan ödülleri hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

Eleq Uygulamasından Para Nasıl Çekilir?

Türk Telekom , Eleq uygulamasında para çekim limitini 50 TL olarak belirlemiş. Toplam kazandığınız ödül tutarı 50 TL üzerine çıktığında Eleq uygulamasında biriken ödülünüzü alabilirsiniz. Eleq uygulaması  para çekim işlemleri sadece IBAN üzerinden hesabınıza yapılmaktadır.

Eğer Eleq canlı bilgi yarışmasında kazancınız 50 TL üzerinde çıktıysa parayı çekmeniz için uygulama ekranında bulunan isminizin yanında ki “Ayarlar” simgesine tıklamalısınız. Önünüze profiliniz ile alakalı bilgilerin olduğu sekmeler gelecektir. Buradan “Paranı Banka Hesabına Aktar” seçeneğine tıkladığınızda İsim Soyisim , Banka Adı ve IBAN numarası girerek ödülünüzü çekebilirsiniz. Hesabınızın bir TL hesabı olması gerektiğini ayrıca belirtmek isterim. Bol Kazançlar!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar