İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

EMON Coin Nedir? | Ethermon Nedir? | EMON Coin Nasıl Alınır?

Ethermon, oyuncuların oyun içi sanal varlıklarına sahip olmalarına, geliştirmelerine, kullanmalarına ve bunlardan kar etmelerine olanak tanıyan etkileşimli, değiştirilemez belirteçler (NFT’ler) oluşturan ilk Ethereum tabanlı blok zinciri oyunlarından biridir. İlk olarak 2017’de Etheremon olarak piyasaya sürülen mevcut yükseltilmiş sürüm, en özverili oyuncuları ve genişletilmiş bir ekip tarafından 2019’da yeniden başlatıldı.

Ethermon oyun deneyimleri evreni, oyunun geleceğinin merkezi olmayan, platformlar arası ve oyunculara ait olduğu inancıyla hızla genişlemeye devam ediyor.

EMONT Nedir?

Ethermon, ERC-20 standardından önce oluşturulmuş EMONT adlı eski bir simgeye sahiptir. EMONT artık durduruldu ve yerini yeni EMON jetonu alıyor. Eski jeton sahipleri, Mayıs 2021’deki jeton oluşturma etkinliğinden sonra Ethermon web sitesinde EMONT’larını EMON’a dönüştürdüler.

EMONT’un maksimum 20.000.000 jeton kaynağı vardı ve çoğunlukla çalışkan oyuncular tarafından kazanıldı. Hiçbir zaman doğrudan Ethermon tarafından satılmadı.

Advertisement. Scroll to continue reading.

3 yıldan fazla süren madencilikten sonra oyuncular toplam arzın %2’sinden daha azını kazandılar.

EMON Coin Nedir?

EMON, Ethermon’un 2D tarayıcı tabanlı oyundan 3D metaverselere (şu anda Decentraland) genişlemesini desteklemek için geliştirilmiş ve oyna-kazan modeline odaklanan yeni bir simgedir. EMON, Ethermon ekosistemindeki ana ve tek token olacak ve EMONT eski tokeni yavaş yavaş kullanımdan kaldırılacak ve sonunda tamamen değiştirilecektir.

EMON token oluşturma etkinliğinden sonra EMONT, Ethermon.io web sitesinde 1:4 oranında dönüştürüldü. Mevcut Ethermon varlık sahipleri ve Ethermon Meta sahipleri, sahip oldukları Mons/Meta miktarı ve ilgili nadirlikleri ile aynı oranda EMON ile ödüllendirilmiştir.

Toplam EMON arzı = 400.000.000 EMON

Yeni jeton, başta 3D platform olmak üzere bir dizi oyun içi yardımcı program için kullanılacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

EMON Coin Nasıl Alınır?

EMON coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için ethermon.io adresini ziyaret edebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....