İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

EMON Coin Nedir? | Ethermon Nedir? | EMON Coin Nasıl Alınır?

Ethermon, oyuncuların oyun içi sanal varlıklarına sahip olmalarına, geliştirmelerine, kullanmalarına ve bunlardan kar etmelerine olanak tanıyan etkileşimli, değiştirilemez belirteçler (NFT’ler) oluşturan ilk Ethereum tabanlı blok zinciri oyunlarından biridir. İlk olarak 2017’de Etheremon olarak piyasaya sürülen mevcut yükseltilmiş sürüm, en özverili oyuncuları ve genişletilmiş bir ekip tarafından 2019’da yeniden başlatıldı.

Ethermon oyun deneyimleri evreni, oyunun geleceğinin merkezi olmayan, platformlar arası ve oyunculara ait olduğu inancıyla hızla genişlemeye devam ediyor.

EMONT Nedir?

Ethermon, ERC-20 standardından önce oluşturulmuş EMONT adlı eski bir simgeye sahiptir. EMONT artık durduruldu ve yerini yeni EMON jetonu alıyor. Eski jeton sahipleri, Mayıs 2021’deki jeton oluşturma etkinliğinden sonra Ethermon web sitesinde EMONT’larını EMON’a dönüştürdüler.

EMONT’un maksimum 20.000.000 jeton kaynağı vardı ve çoğunlukla çalışkan oyuncular tarafından kazanıldı. Hiçbir zaman doğrudan Ethermon tarafından satılmadı.

3 yıldan fazla süren madencilikten sonra oyuncular toplam arzın %2’sinden daha azını kazandılar.

EMON Coin Nedir?

EMON, Ethermon’un 2D tarayıcı tabanlı oyundan 3D metaverselere (şu anda Decentraland) genişlemesini desteklemek için geliştirilmiş ve oyna-kazan modeline odaklanan yeni bir simgedir. EMON, Ethermon ekosistemindeki ana ve tek token olacak ve EMONT eski tokeni yavaş yavaş kullanımdan kaldırılacak ve sonunda tamamen değiştirilecektir.

EMON token oluşturma etkinliğinden sonra EMONT, Ethermon.io web sitesinde 1:4 oranında dönüştürüldü. Mevcut Ethermon varlık sahipleri ve Ethermon Meta sahipleri, sahip oldukları Mons/Meta miktarı ve ilgili nadirlikleri ile aynı oranda EMON ile ödüllendirilmiştir.

Toplam EMON arzı = 400.000.000 EMON

Yeni jeton, başta 3D platform olmak üzere bir dizi oyun içi yardımcı program için kullanılacaktır.

EMON Coin Nasıl Alınır?

EMON coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için ethermon.io adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...