İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Ev Telefonunu Cep Telefonuna Yönlendirme Nasıl Yapılır?

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile sabit telefon kullanma oranları ciddi olarak düşüşe geçti. Ancak yinede bir çok evde sabit telefon bulunuyor. Peki evde olmadığınızda ev telefonunu cep telefonuna yönlendiriyor musunuz? Sizi arayanların evde olmadığınız size ulaşması için ev telefonunuzu cep telefonunuza yönlendirebilirsiniz. Telefon yönlendirme işleme oldukça basit olup yaşadığınız sorunları bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

Ev Telefonunu Cep Telefonuna Yönlendirme

Evde yada iş yerinde olmadığımızda önemli bir telefon beklediğimizde genelde çağrı yönlendirmeye ihtiyaç duyarız. Ev ve iş telefonunuzu hangi durumlar için yönlendirmeye ihtiyaç duyduğunuza karar verip, dilediğiniz ev, iş ya da cep telefonuna*, yalnızca birkaç tuşa basarak çağrı yönlendirme yapabilirsiniz. Aynı şekilde telefon yönlendirme iptal işlemi de oldukça kolaydır. Telefon yönlendirme sabit telefonlarda çok daha fazla kullanılan bir yöntemdir.

 

Aramaları yönlendirmek için;

Arama yönlendirmek için *21* yazıp daha sonrasında yönlendirmek istediğiniz numarayı ekleyerek kareyi tuşlamanız yeterlidir.

 

 

 

Aramaları yönlendirmenin iptali için;

Arama yönlendirme iptali için #21# tuşlamanız yeterlidir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar