İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Everex (EVX) Coin nedir? | Yorum | Haberler

Everex, sınır ötesi ve kart ödeme anlaşmaları için Stablecoin kullanma fikri üzerine kurulmuştur. Stablecoin terimi dönüşümden çok önce fiat sabitlenmiş tokenin ilk ticari kullanım uygulamasına öncülük etmektedir. Bugün, bu alandaki derin tecrübe ile küresel işletmelerin karşılaştığı sorunlara en iyi ve özel çözümleri sunmak amacı ile Everex hayata geçirilmiştir.

Mevcut sistem, özellikle sınır ötesi olmak üzere P2P ödeme taleplerini karşılayamıyor. Çözüm, USD sabitlenmiş Stablecoin’lerde ödemeler sunarak eski ödeme raylarında devrim yaratmaktan geçiyor. Yerel para birimleri ve USD Stablecoin’leri arasında kolay geçiş ve rampa dışı dönüşüme izin vermek için üyeleri kendi ülkelerindeki yerel değişim ortaklarıyla bir araya getirmek gerekiyor. Everex bu noktada devreye giriyor.

Stablecoin ödemeleri tamamen izlenebilir, güvenilir ve şeffaftır. Bu ödemeleri sizin için yapmak için ilgili tüm ücretlerle Everex ilgileniyor.

Everex (EVX) Coin Nedir?

Everex(EVX), küresel ödeme hizmeti, küçük ve orta ölçekli işletmelerin, daha önce sadece çokuluslu şirketler için mevcut olan maliyetlerle dünya piyasalarına güvenli bir şekilde erişmelerini sağlar. Everex ile KOBİ’ler, akıllı sözleşme teknolojisi ve mevcut en iyi döviz kurları ile güvence altına alınarak, herhangi bir para biriminde, yurt dışından ve dışından ödemeler gönderebilir ve alabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Everex Token toplam arz miktarı 25.000.000 EVX token’dir. Şuan dolaşımda bu miktarın neredeyse tamamına yakını olan 22.700.000 EVX token bulunmaktadır.

EVX Token satın almak için Binance.com borsasına kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

  1. hüseyin

    Eylül 4, 2018 at 11:16 pm

    yatırım yaptığım bir coin gelecekte iş yapar

  2. fatih

    Eylül 4, 2018 at 11:17 pm

    adet sayısı düşük olduğu için hacim arttıkça fiatlanıyor takip edin derim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

EDU Coin, Binance Launchpad listesine eklenmesiyle birlikte ön satışa katılmak isteyen tüm yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. Bu yazımızda Open Campus ve EDU Coin hakkındaki...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...