İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

Exxen Spor Paketi Kaç Kişilik | Şampiyonlar Ligi | UEFA Avrupa Ligi

Exxen çıktığı ilk günden itibaren hayata geçirdiği projelerle adından sıklıkla söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak bu sezon UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve Konferans Ligi yayın haklarını satın alan ve maçlarını platform üzerinden yayınlayacağını açıklayan Exxen yoluna hız kesmeden devam ediyor. Peki Exxen spor paketi kaç kişilik olacak? Spor üyeliğini aynı anda kaç kişi izleyebilir?

Daha önce spor müsabakalarının yayınlarını yapan şirketler Ticari ve Bireysel paketler satmaktaydı. Exxen platformunda ise şuan için Ticari paket satışı duyurulmadı. Yani herhangi bir kahve yada kafe ortamında yayın yapılmasının ne gibi sonuçlar doğuracağı henüz bilinmiyor.

Exxen Spor Paketi Kaç Kişilik Olacak

Toplu alanlarda yayın yapılmasından ziyade Exxen üyelikleri aynı anda bir cihazdan yayın izlenmesine olanak tanıdığı için spor üyelik paketleri de aynı şekilde olacaktır diye düşünüyoruz.

Exxen spor üyeliği muhtemelen tek cihazdan canlı olarak izlemeye olanak tanıyacak bunun herhangi bir açığı bulunur mu platform çoklu kullanıcıya izin verecek mi yayınlar başladığında göreceğiz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Exxen çok yeni bir platform olduğundan gelişmeye devam ediyor. Maç yayınları konusunda TV8 ve Acun Medyanın geçmişe dönük bir deneyimde olmadığından onlar içinde bu maç yayınları bir tecrübe ve fikir edinme aşaması olacaktır.

Exxen spor paketi istenildiği etkiyi yaratır ve sonuçlar iyi olursa gelecek sezonlarda Exxen’de Süper Lig maçlarını da izleyebiliriz.

Exxen televizyonda nasıl izlenir?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

HABER

Dünyanın en büyük video akış platformu Netflix’in en büyük rakipleri arasında yer alan Disney Plus, bugün itibariyle Türkiye’deki yayın hayatın başladı. 138 milyon abone sayısına sahip Disney+ ile...

Çözüm

Türkiye’nin yeni dijital platformu Exxen 1 Ocak itibari ile yayın hayatına başladı. İnternetten yayın yapacak online eğlence platformu Exxen ilk günden aşırı ilgi gördü....

Çözüm

Yerli dijital yayıncılık platformu olan Exxen, platforma özel orijinal programlar ile yeni yılda çıkış yaptı. Reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki farklı abonelik sistemi...

Çözüm

Türkiye’de en çok izlenen yapımlarda imzası bulunan Acun Ilıcalı’nın yeni girişimi olan Exxen, abonelik sistemi ile çalışan bir dijital yayın platformudur. Yeni yıl ile...