İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

F2C Coin Nedir? | Ftribe Fighters Nedir? | F2C Coin Hakkında Bilgiler

Blockchain, oyun ve IoT’de uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir ekip tarafından geliştirilen Ftribe Fighters (F2 NFT), oyuncuların kendilerini heyecan verici MOBA oyun deneyimine kaptırdıkları ve harika ödüller kazandıkları bir NFT oyun metaverse’i oluşturmayı planlıyor.

Ftribe Fighters Ekosistemi, Çok Oyunculu Çevrimiçi Savaş Arenası (MOBA) oyunu, NFT Marketplace, DeFi platformları, Box Store’dan oluşuyor.

Misyonu, oyuncuların oyunu kendi istedikleri şekilde oynama hakkına sahip oldukları ücretsiz, şeffaf, merkezi olmayan bir dünya inşa etmektir. Platform vizyon olarak yakın gelecekte Metaverse geliştirmesini oluşturan öncülerden biri olmayı hedeflemektedir.

Ftribe Fighters Oynanışı

Ftribe Fighters (F2 NFT), Solo, Duo veya 4’lü Squad oynayabileceğiniz ve çeşitli gezegenlerde savaşabileceğiniz Çok Oyunculu Çevrimiçi Savaş Arenası (MOBA) oyunudur. Herkes ayakta kalan son kişi olmaya çalıştığı için Savaş Becerileri, Takım Çalışması ve Hayatta Kalma Becerileri bu dünyada çok önemlidir.

Rekabet ve zorluklarla dolu bu dünyaya adım atarken, size en uygun ve dünyayı fethetmenize yardımcı olacak çok çeşitli silahlar, kitler ve aksesuarlarla donatılıyorsunuz. Tüm eşyaları mağazamızda bulabilir veya oyuncular arasında kurulan bir kiralama seçeneği ile uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz.

Ftribe Fighters Pazar Yeri

Ftribe Fighters, oyuncuların eşya takas edebileceği (NFT) ve oyunculara tam eşya sahipliğini verebilecekleri bir Pazar Yeri geliştirdi.

 1. Oyuncular, Marketplace’te F2C jetonunu veya Stablecoin’i kullanabilir. İşlemler şeffaftır ve akıllı sözleşmeler şeklinde işlenir ve tamamen merkezi değildir. İşlemler gönüllüdür, bağlayıcı değildir.
 2. Her başarılı işlemde satıcıdan ürün değerinin %6’sı oranında ücret alınacaktır. Alıcılar ve satıcılar bazı ağ ücretlerini ödemek zorunda olsalar da, ucuz ağ ücretlerinin optimize edildiğinden emin olabilirsiniz.
 3. Bu ücret, Ftribe Fighters hazinesine gidecek ve platformu geliştirmeye yardımcı olacak bir bütçe yaratacak ve DeFi’ye katılan F2C sahiplerini ödüllendirerek platformun büyümesine yardımcı olacaktır.

F2C Coin Nedir?

F2C bir yönetim belirteci olarak kullanılmaktadır. Yönetimde hak sahipliği dışında pazar yerinde ve oyun içi satın alma gerektiren tüm işlemlerde kullanılmaktadır.

F2C Coin Bilgileri

 • İsim: Ftribe Fighters
 • Sembol: F2C
 • Ondalık Sayılar: 18
 • Ağ: Binance Akıllı Zincir
 • Toplam Arz: 1.000.000.000

F2C Coin Nerede kullanılır?

 • Ekosistemdeki 3 oyunun tamamı için kullanılır.
 • Oyun içi öğeleri donatmak için ödeme yapmak için kullanılır.
 • Yeni özellikler geliştirmek veya oyun içi parametreleri ayarlamak için oy vermek için kullanılır.

F2C Coin Nasıl Alınır?

F2C Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Zignaly, perakende yatırımcıların profesyonel varlık yöneticileriyle Zignaly platformu içinden güvenli bir şekilde yatırım yapmalarını sağlayan bir sosyal yatırım platformudur. Ne Zignaly ne de profesyonel tüccar/varlık...

Kripto Para

Gate.io, CWEB token projesini kısa bir Startup aşamasının ardından listeye ekledi. Bu yazımızda CWEB hakkında merak edilenleri paylaşacağız. Coinweb, gerçek dünya kullanımı için birlikte...

Kripto Para

Binance USD, dünyanın en büyük işlem hacmine sahip ve önde gelen kripto para borsası Binance tarafından desteklenen, dolar destekli bir stabil coin’dir . Binance tarafından çıkartıldığı ilk günden günümüze...

Kripto Para

Synchrony, bir ekosistemin ilkellerine farklı şekillerde maruz kalmak için tek tıklamalı çözümler üreten zincir üstü araç setlerini değerlendirmek ve optimize etmek için karmaşık bir...