İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Facebook Lasso Takipçi Arttırma | Beğeni Arttırma

Facebook son zamanların en çok indirilen uygulaması TİkTok‘a rakip bir uygulama ile geliyor. Facebook TikTok’a rakip olarak geliştirdiği Lasso uygulaması ile kısa video paylaşımından keyif alan genç kitleyi kendi platformuna çekmeyi hedefliyor.

TikTok çok kısa sürede iOS ve Android platformalarında en çok indirilen uygulama konumuna gelirken Facebook bu duruma kayıtsız kalmadı. Yeni kısa video paylaşım platformu Facebook Lasso ile TikTok uygulamasından daha hızlı ve kullanışlı bir platform geliştirmeyi amaçlayan Facebook bu sayede genç kitleyi kendi bünyesinde tutmayı planlıyor.

Peki bu yeni platform Facebook Lasso uygulamasında takipçi ve beğeni sayısını arttırmak için ne yapmak gerekiyor? Öncelikle bu yeni platformda ilk üyeler her zaman daha şanslı olacaktır. Size vereceğimiz yöntemleri uygulayarak en baştan kaliteli içerik üretip kısa sürede yüksek takipçi oranlarına ulaşabilirsiniz.

Yüksek oranda aktif takipçi sayılarına ulaşmak istiyorsanız daha en başından bazı püf noktalara çok dikkat etmeniz gerekiyor. İlk olarak karar vermemiz gereken şey bu işi eğlence amaçlımı yapıyorsunuz, yoksa hesabınızda büyük bir kitleye hitap etmek ve bu işten gelir elde etmek mi istiyorsunuz?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Eğer ikinci seçeneği seçtiyseniz Lasso takipçi arttırmak için artık basit, anlık ve spontane çekilmiş kısa videolardan vazgeçmeniz gerekiyor. Daha profesyonel ve gerçekten ilgi çekici videolar çekerek profilinizi merak uyandıracak hale getirmeniz gerekiyor.

Lasso uygulaması çoğu uygulamalarda olduğu gibi Google reklamların kullandığı algoritmaya benzer bir algoritma kullanmaktadır. Yani daha önce izlenilen videoların bazı özelliklerini sizin geçmişinizde kayıt altına alarak daha sonra izlediğiniz videolara benzer videoları sizlere öneriyor. Facebook Lasso video önerileri tamamen sizin ilginizi çekecek videolara göre düzenlenmektedir. Bu özelliğide Lasso takipçi arttırmada kullanacağız.

Facebook Lasso Takipçi Arttırma | Beğeni Arttırma

→ Lasso kullanıcı adı seçimi nasıl olmalı?

Takipçi arttırmada en önemli konulardan bir taneside kullanıcı adı seçimidir. Tüm sosyal medya uygulamalarında kullanıcı adı popüler hesapların en önemli özelliklerinden bir tanesidir. Akılda kalıcı ve ilgi çekici bir kullanıcı adı bulmalısınız. Eğer daha önce bir kullanıcı adı belirlediyseniz Lasso kullanıcı adı değiştirme kısmından kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz.

→ Lasso uygulamasında çekeceğiniz video konusunu nasıl belirlemelisiniz, içerik ne olmalı?

Lasso ana sayfasındaki popüler videolarda ilgi çeken ve ciddi izlenme sayısına ulaşan videolarda gezinti yapın. Yaptğınız araştırma sonucunda şuan en çok ilgi çeken konulardan bir tanesini seçerek işe başlayabilirsiniz. Yada özgün daha önce hiç çekilmemiş videolar çekmelisiniz.

→ Lasso videolarını ilgi çekici hale getirin!

Videoların daha fazla kişiye önerilmesi sonrasında takipçi ve beğeni sayınızın artması için çekmiş olduğunuz video içeriği ilgi çekici hale getirmeniz gerekiyor. Videoya eklenecek efektler ve filtrelerizlenme oranlarını ciddi miktarda arttıracaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Lasso video altı etiketler nasıl seçilmelidir?

İlgi çeken videoların altındaki etiketleri kullanabilirsiniz. Böylece en çok ilgi çeken videolardan sonra benzer etiket ve içerikteki sizin videonuz önerilen video akışına eklenecektir. Ancak videonuz ile alakası olmayan etiketleri kullanmanızın size hiçbir yararı olmayacaktır.

Lasso uygulamasında en popüler etiketleri videolarınızda kullanarak videolarınızın daha fazla kişiye önerilmesini sağlayabilirsiniz.

→ Lasso uygulamsında düet yaparak ön plana çıkabilirsiniz.

Lasso uygulamasında daha önce düet yapılması için popüler hesapların paylaştığı düet videolarını kullanarak düet yapın böylece daha fazla kullanıcının dikkatini çekeceksiniz. Videoyu paylaşan hesaptaki etiketleri kullanarak o videodan sonra video akışına eklenmesini sağlayabilirsiniz. Sizde başkalarının düet yapması için içerik hazırlayabilirsiniz.

→ Popüler ses kayıtlarına dublaj yapın.

Eski Türk filmlerinden ses kayıtları yada popüler akımların ses kayıtları ile dublaj videoları çekebilir. Doğru video etiketlemesi ile çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Dublaj videoları Lasso uygulamasında çok fazla beğeni almaktadır.

→ Lasso video etiketleri nasıl seçilmelidir?

Video altına etiketleme yaparken içerik ile ilgili etiketleme yapmaya özen gösterin. Etiketlemeniz tamamen kullanıcı çekmek adına olduğunda belki çok fazla kişiye videonuz önerilebilir ancak videonuz önerilen kişinin ilgi alanında olmadığından videonuzu direk geçecektir yada daha kötüsü ilgilenmiyorum seçeneği ile artık o kişinin önerilen videolar bölümünde hiçbir videonuzun çıkmamasını sağlayacaktır. Etiket seçimini Lasso Ana Sayfadaki video gruplarından videonuza en uygun etiketleri seçerek yapabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Güncel kalın ve eski içeriklerden vazgeçin!

Lasso uygulamasında popüler olmak istiyorsanız güncel olmanız ve eski içeriklerden vazgeçmeniz gerekiyor. Kısacası modaya ayak uydurun yeni bir akım başladıysa öncüsü olmaya özen gösterin.

Facebook Lasso takipçi ve beğeni arttırma yöntemlerine ekleme yapmaya devam edeceğiz takipte kalın. Bu yöntemleri uygulamadığınızda Lasso videolarınız beğeni ve yorum almaycaktır. Popülerliğiniz düşecektir hatta ilgilenmiyorum seçeneğini seçen kullanıcılar nedeni ile Lasso sizi geri plana alacaktır.

Teknobur platformunda en çok aratılanlar;

Lasso takipçi kasma, Lasso takipçi arttırma, Lasso takipçi arttırma, Lasso takipçi ekleme, Lasso toplu takipçi ekleme, Lasso takipçi silme, Lasso takipçi hilesi, Lasso beğeni arttırma, Lasso beğeni hilesi nasıl oluyor?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar