İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

FDT Coin Nedir? | Frutti Dino Nedir? | FDT Coin Hakkında Bilgiler

Frutti Dino, içeriği olan bir NFT oyunudur.

Oyunun türü, kendi benzersiz özelliklerine sahip Dinoların kusurlu doğmuş vahşi mutantlara karşı inlerini savunduğu bir türdür. Bu oyunun oyuncuları, oyun içeriğine sorunsuz bir şekilde eklenmiş, sorunsuz bir şekilde tasarlanmış bir blok zinciri ekosistemi aracılığıyla oyunun yanı sıra çeşitli ilginç yöntemlerle Kazanmak için Oyna’nın keyfini çıkarabilir.

FDT Coin Nedir?

FDT, Frutti Dino ekosistemini sürdüren BEP-20 tabanlı bir yönetişim belirtecidir. FDT’leri diğerlerinin yanı sıra Dino Breeding, FDT Staking ve Dino Exchange’de kullanabilirsiniz.

Yönetim belirteci FDT’lerinden ayrı olarak FAT, sorunsuz oyun için oluşturulmuş bir BEP-20 yardımcı program belirtecidir. Dino Breeding, Crafting ve diğerlerinde kullanıldığında, oyunlar aracılığıyla çeşitli şekillerde FAT kazanabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Dinoverse’da kullanılan tüm oyun öğeleri kullanım için NFT olarak verilir. Dinoverse Marketplace’te kullanıcıdan kullanıcıya ticaret yoluyla artırdığınız değerlerden para kazanmanız için tasarlanmıştır.

FDT Coin Bilgileri

FDT Coin Nasıl Alınır?

FDT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, FDT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla FDT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...

Kripto Para

Nimiq’in Misyon ve VizyonuNimiq Proje DurumuNIM Coin BilgileriNIM Coin Nasıl Alınır? Nimiq(NIM), kendi çeşitli uygulama ekosistemine sahip, web’e özgü, merkezi olmayan, sansüre dayanıklı bir...