İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

FDT Coin Nedir? | Frutti Dino Nedir? | FDT Coin Hakkında Bilgiler

Frutti Dino, içeriği olan bir NFT oyunudur.

Oyunun türü, kendi benzersiz özelliklerine sahip Dinoların kusurlu doğmuş vahşi mutantlara karşı inlerini savunduğu bir türdür. Bu oyunun oyuncuları, oyun içeriğine sorunsuz bir şekilde eklenmiş, sorunsuz bir şekilde tasarlanmış bir blok zinciri ekosistemi aracılığıyla oyunun yanı sıra çeşitli ilginç yöntemlerle Kazanmak için Oyna’nın keyfini çıkarabilir.

FDT Coin Nedir?

FDT, Frutti Dino ekosistemini sürdüren BEP-20 tabanlı bir yönetişim belirtecidir. FDT’leri diğerlerinin yanı sıra Dino Breeding, FDT Staking ve Dino Exchange’de kullanabilirsiniz.

Yönetim belirteci FDT’lerinden ayrı olarak FAT, sorunsuz oyun için oluşturulmuş bir BEP-20 yardımcı program belirtecidir. Dino Breeding, Crafting ve diğerlerinde kullanıldığında, oyunlar aracılığıyla çeşitli şekillerde FAT kazanabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Dinoverse’da kullanılan tüm oyun öğeleri kullanım için NFT olarak verilir. Dinoverse Marketplace’te kullanıcıdan kullanıcıya ticaret yoluyla artırdığınız değerlerden para kazanmanız için tasarlanmıştır.

FDT Coin Bilgileri

FDT Coin Nasıl Alınır?

FDT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, FDT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla FDT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....