İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

FOF Coin Nedir? | FOF Coin Hakkında Bilgiler

FOF GROUP, kripto para birimi, döviz, vadeli işlemler, akıllı sözleşmeler, blok zinciri vb. geliştirme ve işleyişini entegre eden kapsamlı bir gruptur. Şu anda FOF GROUP bünyesinde, Ngel Foundation Malaysia’nın finansal işleri, merkezi olmayan platform işi ve metaverse projesi dahil olmak üzere dört vakıf projesi bulunmaktadır.

FOF Takas Hakkında

  • Kullanıcılar, mükemmel Defi Platformunda ekosistemin gelişimine çeşitli şekillerde katkıda bulunabilirler.
  • NFT tutarken ve stake ederken faiz çıkarmak için FOF paralarını kullanmak. Büyük borsalarda listeleme vakıf ile bağlantılı olduğunda değerde sürekli bir artış beklenir.
  • Knownsec (dünyanın en yetkili blok zinciri denetim şirketi) tarafından yapılan bir denetimle, bir Defi ticaret platformu için kredi kazanın.
  • Yatırdığınız para miktarına bağlı olarak, faiz kazanmak için BNB veya mFOF madenciliği yapmak için NFT (madencilik kaynakları) alabilirsiniz. Ve NFT’niz piyasada alınıp satılabilir.
  • Kullanıcıların kullandığı kişisel kripto para cüzdan hizmetlerinin çoğunu destekleyerek para yatırma ve çekme işlemlerine izin verir.

FOF Coin Nedir?

FOF madeni para, tüm platformlarda ve Ngel ekosisteminde ticarette anahtar para birimi olacaktır.

FOF coin Gate.io borsasında listelenmesi sonrasında yerel finans haber sitelerinin gündemine girmiştir.

FOF Coin Bilgileri

FOF Coin Nasıl Alınır?

FOF ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, BitMart ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, FOF ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla FOF coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...