İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

FRA Coin Nedir? | Findora Network Nedir? | FRA Bilgileri

Findora, merkezi olmayan, gizliliği koruyan bir akıllı sözleşme platformudur. Dünyanın önde gelen sıfır bilgi teknolojisiyle herhangi bir EVM zinciri için bir sonraki gizlilik dApp’ini oluşturun ve tüm yeni olasılıkları keşfedin.

Findora blok zinciri, gizliliği koruyan şeffaflık sağlar, sınıfının en iyisi güvenlik özellikleriyle çalışır ve ZK-Rollup teknolojisini kullanır. Esnek teknolojisi, kuruluşların mevcut altyapısını değiştirmek için kullanılabilir veya bulutta alt ağlar (yan defterler) olarak dağıtılabilir.

Proje Misyonu, gizlilik sağlarken ve şeffaflığı korurken, geniş bir varlık yelpazesini ve çeşitli finansal kullanım durumlarını desteklerken ortaya çıkan zorlukları ele almaktır.

Findora’nın misyonu, gizli varlıkları ve akıllı sözleşmeleri yayınlamak için merkezi olmayan bir finansal ağ oluşturmaktır. Findora, gizliliği koruyan şeffaflık sağlayan bir sistem oluşturmuştur. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Findora’nın Ayırt Edici Faktörleri

Gizliliği Koruyan Şeffaflık: Findora blok zinciri, gizlilik ve denetlenebilirlik arasında değiş tokuş yapmaz. Kullanıcılar, yalnızca başkalarının bilmesini istediklerini seçici olarak açıklamayı seçebilirler.

Önemli Yenilikler: Findora blok zinciri, kriptografi ve dağıtılmış sistemlerdeki en son çığır açan yeniliklerden bazılarını içerir. Ünlü Diffie-Hellman Anahtar Değişimi, modern kriptografi ve blok zincirinin temelini oluşturur. Supersonic hakkındaki son makalesi, bugüne kadarki en verimli şeffaf zk-SNARK’ları tanımladı.

Canlı Topluluk ve Ortaklıklar: Findora, gerçek dünya sorunlarını çözmek için tasarlanmıştır. Binlerce kullanıcıyı ve geliştiriciyi testnet geliştirmeye katılmaya çekti, bu da endüstriler arasında iş çözümleri oluşturan çok çeşitli ortakların yanı sıra küresel destekçiler topluluğu ile sonuçlandı.

Findora’da Özel Uygulamalar Oluşturun: Findora genel blok zinciri, gizli ve anonim varlıkları ve akıllı sözleşmeleri barındırabilir ve gizliliği koruyan DeFi uygulamalarına ve daha fazlasına en üst düzeyde güvenlikle izin verir.

FRA Coin Nedir?

FRA, Findora platformunun yerel simgesidir ve stake etme, yönetişim, işlemler için ödeme, gizliliği artıran özellikler ve gelişmiş finansal uygulama oluşturma araçlarına ve diğer hizmetlere erişim dahil olmak üzere temel özelliklerine ve işlevlerine erişim için gereklidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Findora belirteci, toplamda 21 Milyar adette basılmıştır ve gelecekte bu miktar kesinlikle arttırılmayacaktır.

FRA Coin Bilgileri

FRA Coin Nasıl Alınır?

FRA ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, KuCoin, ZT, CoinTiger ve Jubi’dır. İşlem çiftleri, FRA  ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla FRA coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...