İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Game of Thrones’un 8. Sezonu Nereden İzlenir?

Dünya’nın en popüler yapımlarından biri olan Game of Thrones, 8. sezonun ilk bölümü ile birlikte 14 Nisan’da izleyicilerin karşısına çıktı. Amerika merkezli HBO kanalında yayınlanan dizi diğer ülkelerde birçok farklı platformda izlenebiliyor. Peki, Game of Thrones’un 8. sezonu Türkiye’de nasıl izlenir?

Tüm dünyada heyecanla beklenen ve milyonlarca hayranı bulunan Game of Thrones, 14 Nisan’da sekizinci ve final sezonu ile geri döndü. Türkiye’deki hayranların ise diziyi izleyebileceği birkaç platform bulunuyor.

Game of Thrones’un 8. Sezonu Nereden İzlenir?

Game of Thrones’un önceki sezonlarını ve sekizinci sezonunu izleyebilmek için ilk seçenekler arasında DigiTürk Play bulunuyor.

DigiTürk Play üzerinden Game of Thrones’u izlemek için Eğlence Paketine abone olmanız gerekiyor. Eğlence Paketi 3 ekran için aylık 12,90 TL iken 4 ekran için 24,90 TL olarak fiyatlandırılıyor. Bu eğlence paketi ayrıca farklı filmleri, dizileri ve kanalları içeriyor. DigiTürk Play web sitesinden abonelik şartları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Game of Thrones izlemek için diğer seçeneğiniz ise BluTV. Ancak diziyi BluTV üzerinden izlemek istiyorsanız biraz beklemeniz gerekiyor çünkü sekizinci sezonun ilk bölümü BluTV’de 22 Nisan’da yayınlanacak.

BluTv aylık üyeliği 19,90 TL olarak fiyatlandırılmaktadır. Platformun web sitesinden abonelik şartları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dizinin yasal olmayan yollarla izlenmesine karşı alınan önlemler sayesinde Game of Thrones artık illegal dizi sitelerinde izlenemiyor. Orijinal olarak HBO’da yayınlanan diziyi Türkiye’de yasal olarak izleyebilmek için DigiTürk Play ve BluTV olmak üzere iki farklı seçeneğiniz bulunuyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar