İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

GCOİN Nedir? | Galaxy Fight Club Nedir? | GCOİN Hakkında Bilgiler

Galaxy Fight Club (GFC) sadece bir avatar projesi değil, diğer tüm farklı NFT koleksiyonlarını tek bir platformda bir araya getiren gerçek zamanlı bir PvP oyunudur, bu sahip olduğunuz bir NFT ile oturum açabileceğiniz anlamına gelir.

Super Smash Bros’u düşündüğünüzde, onu bu kadar eğlenceli yapan şey, bir Mario ile savaşan bir Pikachu gibi bir araya gelen farklı ‘IP’lerden karakterlere sahip olmanız. Galaxy Dövüş Kulübü de aynı şeyi yapıyor, BAYC’den bir Maymunla dövüşen Bulls on the Block’tan bir Boğa veya bir Cryptopunk ile dövüşen bir Cool Cat göreceksiniz.

Metaverse‘in temel özelliklerinden biri olan Matthew Ball’a atıfta bulunmak, dijital öğelerin/varlıkların benzeri görülmemiş bir birlikte çalışabilirlik sunmasıdır. Başka bir deyişle, Fortnite’ta bir silahı süslemek için ‘Counter-Strike’ silah dış görünümünüzü kullanabilirsiniz.

Yine de NFT alanının şu anki durumu çok belirsiz hissettiriyor, farklı koleksiyonlar arasında hala çok az işbirliği var ve bildiğimiz kadarıyla farklı koleksiyonlardan farklı IP’lerin birbirleriyle etkileşime girebileceği hiçbir platform yok.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Galaxy Fight Club’ın Misyonu

Dijital öğelerin/varlıkların anlamlı bir şekilde birlikte çalışabilirliğinin, uzun süreli işleyen bir NFT ekosistemi/evreni yaratmanın anahtarı olduğuna inanıyoruz. NFT Evreni için farklı koleksiyonlardan farklı IP’lerin anlamlı bir şekilde etkileşime girebileceği bir çapraz IP oyun platformu oluşturmayı amaçlıyoruz.

GCOİN Nedir?

GCOIN’ler, tüm oyun ekonomisinin temelini oluşturan temel oyun içi para birimidir. GCOIN jetonları doğrudan oyunculara satılmaz, sadece 2 şekilde kazanılabilir:

  1. Sadece turnuva kazanarak kazanılabilirler.
  2. Her Genesis Galaxy Fighter tarafından günlük olarak sabit bir miktarda GCOIN jetonu birikir, ancak yalnızca oyuna giriş yapılarak talep edilebilir.

GCOIN’ler 26 Eylül 2021’in gece yarısında birikime başlamıştır, birikmiş GCOIN’ler, oyunun Kasım ayında tam sürümüyle aynı zamanda talep edilebilecektir, bu yeterli yakma mekanizmalarının yerinde olduğundan emin olmak içindir.

GCOİN maksimum arz miktarı 150,000,000 jeton olarak sabitlenmiştir.

GCOİN Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

GCOİN Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....