İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

GF Coin Nedir? | GuildFi Nedir? | GF Coin Hakkında Bilgiler

GuildFi, oyuncuların faydalarını en üst düzeye çıkarmak ve meta veri tabanında birlikte çalışabilirliği sağlamak amacıyla oyunları, NFT’leri ve toplulukları birbirine bağlamak için bir Web3 altyapısı oluşturarak her oyuncunun deneyimini yükseltmek için deneyimli oyuncular ve topluluk oluşturuculardan oluşan bir ekip tarafından oluşturuldu.

GuildFi, oyunculara, loncalara, oyunlara ve yatırımcılara katılmak, bağlantı kurmak ve onlara değer katmak için bir altyapı görevi görerek loncaları bir sonraki seviyeye taşıyor.

GuildFi Nedir?

GuildFi, oyuncuların faydalarını en üst düzeye çıkarmak ve meta veri tabanında birlikte çalışabilirliği sağlamak amacıyla oyunların, NFT’lerin ve toplulukların birbirine bağlı Web3 ekosistemidir. Oyuncuların performanslarını artırırken ve ödüllerini en üst düzeye çıkarırken keşif ve erişim sorunlarını çözmeyi hedefliyor. Oyuncuların katılımı ve başarısı artık bir kenara atılıp belirli loncalar veya oyunlarla sınırlı değil, bunun yerine rütbelerine katkıda bulunur ve yaşam boyu avantajlarını yükseltir.

GuildFi platformunun içeriği şu şekildedir:

  • GuildFi Kimliği: GuildFi Kimliği, oyuncuların başarılarını ve meta veri tabanındaki ayak izini izleyen bir seviyelendirme sistemiyle gömülü metaverse kimliğinizdir.
  • Oyun Keşfi: GuildFi, oyuncuların küratörlüğünde oyunları keşfetmelerine ve oyun yaratıcılarının oyun lansmanları için doğru oyuncu tabanını keşfetmelerine yardımcı olur.
  • Proof-of-Play Ödülleri: GuildFi, ömür boyu faaliyetlerinizi analiz ederek ve NFT kampanyasına bir tahsis veya jetonlarımızdan bir bonus getirisi olsun, size doğru faydaları vererek herhangi bir oyunda oynamayı sağlar.
  • Metadrop Başlatma Paneli: GuildFi, özel bir NFT ve jeton anlaşması sunar ve burada oyuncuların derecelerine göre bir tahsisat belirlenir. 
  • GameFi Araçları: GuildFi, örneğin Axie Infinity araç setinin özellikleri arasında burs yönetimi, günlük SLP paylaşımları, PvP simülasyonu, takım durumu ve kart gezgini gibi oyun araçları sağlayarak oyuncuların performansını artırır.
  • Burs Portalı: GuildFi platformu, hazineden, ortakların loncalarından ve bağlantılı NFT fonlarından toplanan yerleşik bir burs programı sunarak, kazan-kazan oyunlarına giriş engelini azaltır ve dünyanın her yerindeki oyuncular için fırsatın kilidini açar.

GF Coin Nedir?

GF coin, GuildFi platformunun yerel para birimidir. Tüm satın alma, satma, takas ve ödüllendirme görevlerinde GF coin kullanılmaktadır. Maksimum arz 1.000.000.000 GF coin ile sınırlandırılmıştır. Şuan dolaşımda 39.390.000 GF coin bulunmaktadır.

GF Coin Nasıl Alınır?

GF coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Ritestream, Film ve TV NFT’leri için merkezi olmayan küresel bir platformdur. Film ve eğlence prodüksiyonlarına fon sağlamak ve bunları piyasaya sürmek, film yapımcıları ve...

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...