İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

GF Coin Nedir? | GuildFi Nedir? | GF Coin Hakkında Bilgiler

GuildFi, oyuncuların faydalarını en üst düzeye çıkarmak ve meta veri tabanında birlikte çalışabilirliği sağlamak amacıyla oyunları, NFT’leri ve toplulukları birbirine bağlamak için bir Web3 altyapısı oluşturarak her oyuncunun deneyimini yükseltmek için deneyimli oyuncular ve topluluk oluşturuculardan oluşan bir ekip tarafından oluşturuldu.

GuildFi, oyunculara, loncalara, oyunlara ve yatırımcılara katılmak, bağlantı kurmak ve onlara değer katmak için bir altyapı görevi görerek loncaları bir sonraki seviyeye taşıyor.

GuildFi Nedir?

GuildFi, oyuncuların faydalarını en üst düzeye çıkarmak ve meta veri tabanında birlikte çalışabilirliği sağlamak amacıyla oyunların, NFT’lerin ve toplulukların birbirine bağlı Web3 ekosistemidir. Oyuncuların performanslarını artırırken ve ödüllerini en üst düzeye çıkarırken keşif ve erişim sorunlarını çözmeyi hedefliyor. Oyuncuların katılımı ve başarısı artık bir kenara atılıp belirli loncalar veya oyunlarla sınırlı değil, bunun yerine rütbelerine katkıda bulunur ve yaşam boyu avantajlarını yükseltir.

GuildFi platformunun içeriği şu şekildedir:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • GuildFi Kimliği: GuildFi Kimliği, oyuncuların başarılarını ve meta veri tabanındaki ayak izini izleyen bir seviyelendirme sistemiyle gömülü metaverse kimliğinizdir.
  • Oyun Keşfi: GuildFi, oyuncuların küratörlüğünde oyunları keşfetmelerine ve oyun yaratıcılarının oyun lansmanları için doğru oyuncu tabanını keşfetmelerine yardımcı olur.
  • Proof-of-Play Ödülleri: GuildFi, ömür boyu faaliyetlerinizi analiz ederek ve NFT kampanyasına bir tahsis veya jetonlarımızdan bir bonus getirisi olsun, size doğru faydaları vererek herhangi bir oyunda oynamayı sağlar.
  • Metadrop Başlatma Paneli: GuildFi, özel bir NFT ve jeton anlaşması sunar ve burada oyuncuların derecelerine göre bir tahsisat belirlenir. 
  • GameFi Araçları: GuildFi, örneğin Axie Infinity araç setinin özellikleri arasında burs yönetimi, günlük SLP paylaşımları, PvP simülasyonu, takım durumu ve kart gezgini gibi oyun araçları sağlayarak oyuncuların performansını artırır.
  • Burs Portalı: GuildFi platformu, hazineden, ortakların loncalarından ve bağlantılı NFT fonlarından toplanan yerleşik bir burs programı sunarak, kazan-kazan oyunlarına giriş engelini azaltır ve dünyanın her yerindeki oyuncular için fırsatın kilidini açar.

GF Coin Nedir?

GF coin, GuildFi platformunun yerel para birimidir. Tüm satın alma, satma, takas ve ödüllendirme görevlerinde GF coin kullanılmaktadır. Maksimum arz 1.000.000.000 GF coin ile sınırlandırılmıştır. Şuan dolaşımda 39.390.000 GF coin bulunmaktadır.

GF Coin Nasıl Alınır?

GF coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...

Kripto Para

Nimiq’in Misyon ve VizyonuNimiq Proje DurumuNIM Coin BilgileriNIM Coin Nasıl Alınır? Nimiq(NIM), kendi çeşitli uygulama ekosistemine sahip, web’e özgü, merkezi olmayan, sansüre dayanıklı bir...