İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Glovo Nedir? Nasıl Kullanılır?

Son günlerde farklı türlerine şahit olduğumuz teslimat hizmetlerinden biri olan Glovo, aralarından alışveriş yapabileceğiniz birçok seçenek ile birlikte yakın bir zamanda Türkiye pazarına giriş yaptı.

Glovo Nedir?

Glovo diğer teslimat servislerine benzer bir şekilde çeşitli seçenekler arasından kapınıza kadar satın alım işlemini mümkün kılmaktadır. Çeşitli restoranların ve mağazaların yer aldığı Glovo’da Kahve & Tatlılar, Hediye, Kişisel Bakım, Restoranlar ve Kurye gibi seçenekler yer alıyor.

Glovo Nasıl Kullanılır?

Diğer teslimat hizmetlerinden farklı olarak ise Glovo bir yerden farklı bir yere eşya göndermenizi sağlayan kurye hizmeti sunuyor. Teslim alınacak adresi, teslim edilecek adresi ve siparişinizi belirterek dilediğiniz ürünün transferini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yine diğer servislerden ayrılan bir özellik olarak ise “Ne İstersin” işlevi ön plana çıkıyor. Bu özellik ile birlikte teslim alma noktasını ve siparişinizi belirledikten sonra dilediğiniz adrese teslimat yaptırabiliyorsunuz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Platform sadece kredi kartı ile çalışıyor ve teslimat ücreti olarak 4.90 TL ücret alınıyor. Sipariş verilen mağazalara ve restoranlara bağlı olarak ise teslimat hizmeti ücretsiz hale gelebiliyor.

Glovo şu anda İstanbul’da ve belirli bölgelerde hizmet vermektedir.

Glovo İndirim Kodu

Glovo Türkiye pazarına yakın zamanda giriş yaptığından dolayı yeni kullanıcılar için bazı indirim seçenekleri sunuyor. Buna göre uygulamayı ilk defa kullanacak olan yeni kullanıcılara indirim kodu veriliyor. Yeni kullanıcılara verilen “SELAM10” kodunu kullanarak 20 TL üzeri ilk siparişinizde geçerli 10 TL indirim kazanabilirsiniz.

  • Bu indirim kodunu kullanmak için uygulamaya giriş yaptıktan sonra sol üstteki profil simgesine dokunun.
  • “Promosyon kodu” seçeneğine dokunun.
  • “İndirim kodu ekle” kısmına “SELAM10” kodunu yazın.

Bu şekilde ilk siparişinizde geçerli indirim kodu kazanabilirsiniz. Uygulama henüz oldukça yeni olduğu için hangi seviyelere ulaşacağını ileride göreceğiz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar