İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Gmail otomatik imza ekleme

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Gmail imza ekleme sorunu yaşanlar için hazırladığımız bu makalede imza oluşturma ve ekleme konularından bahsedeceğiz. Mail gönderirken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi maile imza eklenmesidir. Karşı tarafın geri dönüşü ve göndericinin tanınması açısında imzanın önemi büyüktür. Gmail otomatik imza ekleme oldukça basit bir işlemdir her mail için imza oluşturmanıza yada kopyalamanıza gerek yoktur

Gmail adresinize otomatik imza eklemek için adımları takip ediniz.

→ Gmail'i açın.

→ Sağ üstteki Ayarlar'ı tıklayın

İmza bölümünde bulunan kutucuğa yeni imza metninizi girin. İsterseniz kutuya yazdığınız mesajı bir resim ekleyerek veya metin stilini değiştirerek de biçimlendirebilirsiniz

→ Sayfanın alt tarafındaki Değişiklikleri Kaydet'i tıklayın

Bu işlem sonucunda Gmail adresinize otomatik imza eklenmiş olacaktır. Yeni bir mail açtığınızda yada cevapladığınızda otomatik olarak imza olacaktır. Gmail imza ekleme ile alakalı yaşadığınız sorunları bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

 

Sizden gelenler;

Mail adresine nasıl imza ekleniyor? Gmail imza ekleyemiyorum? Gmail imza ekleme ve maillerde nasıl çıkıyor? Gmail otomatik imza maillerde nasıl çıkıyor? Yeni mailde otomatik imza çıkması nasıl oluyor? Gmailcevap maillerine imza ekleme nasıl oluyor? Gmail imza oluşturma nasıl oluyor? Gmail için nasıl imza yapılır? Gmail imza düzenleme, Gmail en iyi imza nasıl oluyor? Gmail için sabit imza nasıl oluyor?

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar