İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Gmail otomatik İmza ekleme |Güncel

Gmail imza ekleme sorunu yaşanlar için hazırladığımız bu makalede imza oluşturma ve ekleme konularından bahsedeceğiz. Mail gönderirken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi maile imza eklenmesidir. Karşı tarafın geri dönüşü ve göndericinin tanınması açısında imzanın önemi büyüktür. Gmail otomatik imza ekleme oldukça basit bir işlemdir her mail için imza oluşturmanıza yada kopyalamanıza gerek yoktur

Gmail Otomatik İmza Ekleme

Gmail adresinize otomatik imza eklemek için adımları takip ediniz.

→ Gmail‘i açın.

→ Sağ üstteki Ayarlar‘ı tıklayın

Advertisement. Scroll to continue reading.

İmza bölümünde bulunan kutucuğa yeni imza metninizi girin. İsterseniz kutuya yazdığınız mesajı bir resim ekleyerek veya metin stilini değiştirerek de biçimlendirebilirsiniz

→ Sayfanın alt tarafındaki Değişiklikleri Kaydet‘i tıklayın

Bu işlem sonucunda Gmail adresinize otomatik imza eklenmiş olacaktır. Yeni bir mail açtığınızda yada cevapladığınızda otomatik olarak imza olacaktır. Gmail imza ekleme ile alakalı yaşadığınız sorunları bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

Sizden gelenler;

Mail adresine nasıl imza ekleniyor? Gmail imza ekleyemiyorum? Gmail imza ekleme ve maillerde nasıl çıkıyor? Gmail otomatik imza maillerde nasıl çıkıyor? Yeni mailde otomatik imza çıkması nasıl oluyor? Gmailcevap maillerine imza ekleme nasıl oluyor? Gmail imza oluşturma nasıl oluyor? Gmail için nasıl imza yapılır? Gmail imza düzenleme, Gmail en iyi imza nasıl oluyor? Gmail için sabit imza nasıl oluyor?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar