İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

GOB Coin Nedir? | Goons of Balatroon Nedir? | GOB Coin Yorum

Goons of Balatroon (GOB), dijital mülkiyet ve ekonomik faaliyet yoluyla kullanıcıları meşgul eden ve güçlendiren dijital varlıklar tarafından desteklenen bir evrendir. Oyuncuların kartlarla savaştığı bu evrenin merkezinde blockchain tabanlı bir ticaret kart oyunu var.

Oyun Unity ile oluşturulmuştur ve oyuncuların oyun çerçevesinde kullanılabilir ve işlevsel olan oyun içi Fungible Olmayan Jetonlara (NFT’ler) sahip olmalarını sağlamak için Ethereum teknolojisini kullanır. Bu dijital varlıklar, sahiplerine gerçek dünya değeri taşıyan otomatik sistemler tarafından dağıtılan daha fazla ödül kazanma gücü verir. Alternatif olarak, varlıklar NFT pazaryerlerinde satılabilir.

GOB Coin Nedir?

GOB jetonu, oyun ekonomisini besleyen ve platform yardımcı programı olarak hizmet eden oyun içi para birimidir. Oyuncular sadece oyunu oynayarak veya Goon NFT’lerini diğer oyunculara kiralayarak ve oyun ödüllerini paylaşarak $GOB kazanabilirler. Ek olarak, kullanıcılar $GOB’larını stake protokolünde stake etmeyi seçebilir ve ekonomiyi istikrara kavuşturmak için bir ödül olarak ek tokenler alabilirler. 

Kullanıcılar, kart paketleri satın almak, yeni NFT kartları oluşturmak, oyun içi satın alma eklentileri oluşturmak ve oyun deneyimini yaşamak için Goons NFT sahipleriyle kira sözleşmeleri yapmak için Ethereum blok zincirinin yerel kripto para birimi olan $GOB veya $ETH kullanmayı seçebilir. GOB’u ödeme yöntemi olarak kullanmak, indirimli fiyatı garanti edecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

GOB Coin Bilgileri

GOB Coin Nasıl Alınır?

GOB ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, GOB ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla GOB coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...