İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

GOB Coin Nedir? | Goons of Balatroon Nedir? | GOB Coin Yorum

Goons of Balatroon (GOB), dijital mülkiyet ve ekonomik faaliyet yoluyla kullanıcıları meşgul eden ve güçlendiren dijital varlıklar tarafından desteklenen bir evrendir. Oyuncuların kartlarla savaştığı bu evrenin merkezinde blockchain tabanlı bir ticaret kart oyunu var.

Oyun Unity ile oluşturulmuştur ve oyuncuların oyun çerçevesinde kullanılabilir ve işlevsel olan oyun içi Fungible Olmayan Jetonlara (NFT’ler) sahip olmalarını sağlamak için Ethereum teknolojisini kullanır. Bu dijital varlıklar, sahiplerine gerçek dünya değeri taşıyan otomatik sistemler tarafından dağıtılan daha fazla ödül kazanma gücü verir. Alternatif olarak, varlıklar NFT pazaryerlerinde satılabilir.

GOB Coin Nedir?

GOB jetonu, oyun ekonomisini besleyen ve platform yardımcı programı olarak hizmet eden oyun içi para birimidir. Oyuncular sadece oyunu oynayarak veya Goon NFT’lerini diğer oyunculara kiralayarak ve oyun ödüllerini paylaşarak $GOB kazanabilirler. Ek olarak, kullanıcılar $GOB’larını stake protokolünde stake etmeyi seçebilir ve ekonomiyi istikrara kavuşturmak için bir ödül olarak ek tokenler alabilirler. 

Kullanıcılar, kart paketleri satın almak, yeni NFT kartları oluşturmak, oyun içi satın alma eklentileri oluşturmak ve oyun deneyimini yaşamak için Goons NFT sahipleriyle kira sözleşmeleri yapmak için Ethereum blok zincirinin yerel kripto para birimi olan $GOB veya $ETH kullanmayı seçebilir. GOB’u ödeme yöntemi olarak kullanmak, indirimli fiyatı garanti edecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

GOB Coin Bilgileri

GOB Coin Nasıl Alınır?

GOB ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, GOB ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla GOB coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...