İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Gomining (GMT) Coin Nedir? | Projesi ve NFT ile Madencilik

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var.

GoMining jetonu, şirketin yardımcı program simgesidir.

  • NFT satın alırken bir ödeme aracı olarak kabul edilir.
  • NFT bakımı için ödeme yapmayı ve indirim almayı mümkün kılar.
  • Oyun mekaniği için ödeme yapmak için kullanılabilir.
  • Çevrimiçi mağazalarda mallar için bir ödeme aracı olarak kabul edilir.
  • Telif hakkı kazanmak için bir araç olarak kullanılabilir.

GoMining token sahipleri staking işlevini kullanabilir ve bunun için ödüller alabilir.

GoMining Jetonu, Ethereum (ETH) ve Binance SmartChain (BSC) blockchain platformlarında akıllı sözleşmeler kullanılarak verilir.

İkinci ürün benzersiz bir NFT’dir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bunlar, güç, enerji verimliliği ve sahiplerinin satın almadan önce seçebileceği çok sayıda dış özellik açısından birbirinden farklı dijital madencilerin görüntüleridir.

Bu NFT’lerin en önemli avantajı, her birinin cihaz filomuzun gerçek bilgi işlem gücüyle desteklenmesidir.

Gerçek madencilerde olduğu gibi, kripto sanat eserimiz de bitcoin madenciliği yapıyor. Bu, bu tür yeteneklere sahip, takas edilemez bir jetonun ilk örneğidir.

GoMining tarafından sağlanan tüm NFT’ler, ERC-721 standardı kullanılarak Ethereum blok zincirinde yayınlanır.

9 çeşit NFT gücü vardır – XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL ve Khabib koleksiyonundan dijital madenciler 29 TH/s kapasiteye sahiptir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bir diğer önemli özellik ise enerji verimliliğidir. Şu anda koleksiyonlar 50W/TH, 35W/TH ve 25 W/TH dijital madencileri içeriyor.

GMT Coin Bilgileri

GMT Coin Nasıl Alınır?

GMT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar MEXC, LBank ve Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, GMT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla GMT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...