İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Good Games Guild (GGG) Coin Nedir? | Haber | Yorum

Good Games Guild, sahip olduğu varlıkları maksimum ödül elde etmek için optimize ederek en büyük sanal dünya ekonomisini yaratmayı amaçlayan bir Oyun Merkezidir.

Platformdan yapılan ilk açıklamada, “Oyunun geleceğinin NFT & Blockchain teknolojisinde olacağına inanıyoruz, bu nedenle sanal dünya ekonomisi, NFT Oyun Topluluğu ve Pazar Yeri için en büyük merkez olma misyonunu taşıyoruz.” bilgilerine yer verildi.

Good Games Guild Özellikleri ve Destekleyici Araçlar:

  • NFT Varlık Kullanımı ve İzleme : Good Games tarafından toplanan fon, Guild’in bundan gelir elde edebileceği üretken bir Oyun Varlığı şeklinde kullanılacaktır. Gerçekleştirilecek bazı oyun varlığı kullanımları, Oyun Bursu, Oyun İçi Varlık Satın Alma/Kiralama vb.’dir. Ayrıca, tüm bu varlıklar GGG ekibi tarafından yakından izlenecek ve incelenecektir.
  • NFT Pazar Yeri : NFT pazar yeri aracılığıyla, GGG ve kullanıcılar, Sanat’tan Sanal oyun içi Varlıklara kadar oyunla ilgili varlıkları alıp satabilirler.
  • İyi Oyunlar Mobil Uygulaması : İyi Oyunlar Mobil Uygulaması, başta akademisyenler olmak üzere kullanıcıların başarılarını, sıralamalarını ve oynanan oyundan elde ettikleri ödülleri takip etmelerine yardımcı olmak için oluşturulmuş ürünümüzdür. Uygulamanın ayrıca ödülleri, daha sonra kullanıcıların normalde daha uzun işlem gerektiren ve maliyetli olan merkezi borsaya gitmek zorunda kalmadan çekebilecekleri itibari para birimine dönüştürme özelliği vardır.

Good Games Guild tarafından varlık kullanımından (oyun bursu, varlık satın alma ve kiralama) veya NFT pazarından elde edilen gelirin bir kısmı, sağlanan Vault aracılığıyla tüm Good Games (GGG) token sahiplerine dağıtılacaktır.

GGG Coin Nedir?

Good Games Guild (GGG), insan sosyal hayatındaki Metaverse işlevini en üst düzeye çıkarmak için oluşturulmuş bir üründür. Daha sonra Metaverse denilen bu yabancı dünya hepimiz için yeni bir dünyaya dönüşecek. En ilginç olanı, bu yeni dünya sadece yeni bir deneyim sunmakla kalmayacak, aynı zamanda herkes için yeni bir fırsat sunacak.

GGG, her bir lonca üyesinin rolünü ve işlevini kullanarak Metaverse’deki varlık sahipliğini üretken bir varlık haline getirmeyi amaçlar. Bu üyeler, GGG’nin sahip olduğu dönüşüm varlığı sahipliğini normal varlıktan daha verimli hale getirecek üreticiler olacaktır. Ek olarak, bu mülkiyet, GGG’ye ait olan NFT pazarı aracılığıyla takas edilebilir veya hatta kiralanabilir. Bu pazarda herkes oyunlarda NFT satma fırsatına da sahip olacak. Bu durumun gelecekte teknoloji geliştirme ve adaptasyonu olumlu yönde etkileyeceği açıktır.

GGG, Good Games yardımcı program simgesindir. Oyuncular $GGG’yi GGG Ekosisteminde yerel para birimi olarak kullanırlar, üstelik takas edilebilir özelliği vardır.

GGG Coin ayrıca aşağıdakiler gibi başka işlevlere de sahiptir:

  • Aktivite ödülü
  • Platformda Ödeme
  • Yönetişim (Oy Hakkı ve Öneri)

GGG Coin Nasıl Alınır?

GGG Coin maksimum arz miktarı 100.000.000 GGG token’dir. GGG Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Gate.io borsasına yeni girecek kripto paralar arasında listelenen ZKT coin hakkında merak edilen bilgileri birlikte inceleyelim. zkTube, zkRollup konseptine dayanmaktadır. Kısacası, zkRollup, tüm fonların ana...

Kripto Para

ORBLER, dünyanın her yerinden insanların zevk alabileceği gerçek zamanlı bir savunma oyunudur. Bir oyuncu, bir desteye 5 ORB kaydederek oyunun tadını çıkarabilir. Bazen bir...

Kripto Para

Ritestream, Film ve TV NFT’leri için merkezi olmayan küresel bir platformdur. Film ve eğlence prodüksiyonlarına fon sağlamak ve bunları piyasaya sürmek, film yapımcıları ve...

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...