İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Google Chrome Arka Plan Ekleme & Değiştirme [ÇÖZÜLDÜ]

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Google Chrome tarayıcısında kişiselleştirme ile alakalı bir çok güncelleme yapılıyor. Kullanıcılar çoğu kez güncellemeleri denetlemediklerinden yeni gelen özelliklerden habersiz olabiliyor. Bu makalemizde uzun süre önce Chrome tarayıcısına eklenen arka plan ekleme özelliğinden bahsedeceğiz. Chrome resim ekleme özelliği aktif kullanıcıların çok düşük bir kısmı tarafından kullanılıyor.

Google Chrome tarayıcısına arka plan ekleme nasıl yapılır ve nasıl değiştirilir? Chrome tarayıcısına arka plan eklemek için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekiyor.

  • Google Chrome tarayıcısını açın
  • Üst köşeden Artı (+) simgesine tıklayın
  • Yeni açılan sayfada sağ alt köşedeki “Özelleştir” seçeneğini tıklayın
  • Karşınıza Bu Sayfayı Özelleştirme seçenekleri çıkacaktır (Chrome Arka Planları, Resim Yükle)
  • Chrome Arka Planları seçeneğindeki hazır arka planlardan bir tanesini seçerek Google Chrome arka planını değiştirebilirsiniz.

Bu işlem sonucunda kendi yüklediğiniz bir arka planı Chrome tarayıcısına arka plan olarak belirleyebilir yada hazır arka planlardan bir tanesini arka plan yapabilirsiniz.

Google Chrome arka planını kaldırmak ve ilk haline (beyaz görünüme) geri döndürmek için aynı sayfada sağ alt köşedeki kalem işaretine tıklayarak “Varsayılan arka planı geri yükle” seçeneğine tıklamanız yeterlidir.

Google Chrome’da arka plan değişmiyorsa bilgisayara giriş yaptığınız kullanıcının yetkileri kısıtlı olabilir. Yada Chrome tarayıcısı güncel olmaya bilir. Özellikle şirket bilgisayarları ve ortak kullanımda olan bilgisayarlarda tarayıcı ve programların bazı özellikleri kullanıma kapalı olmaktadır.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar