İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

GPS’li akıllı yüzükler yaygınlaşıyor | Takip sağlayan akıllı yüzükler

Evet yanlış duymadınız GPS’li yüzükler dünya çapında yaygınlaşmaya başladı. Alzheimer hastaları ve çocukların kaybolması olasılığın karşı kullanılması amaçlanan GPS’li kolye ve küpelerden sonra şimdide GPS’li yüzükler ciddi oranda yaygınlaşıyor. Bu yüzük sayesinde bilgisayarınıza yükleyeceğiniz bir program yardımı ile yüzüğü takan kişinin harita üzerinde nerde olduğunu rahatlıkla tespit edebilirsiniz.

Ayrıca bu yüzükler farklı ülkelere turistik amaçlı giden kafilelerde de kullanılıyor. Yüzük belirli bir rotanın dışına çıkıldığında titriyerek bildirim yapıyor.

Şuan için Avrupa satış fiyatları 50$ – 250$ arasında değişiyor. Ülkemizde satışa sunulması halinde 200TL – 750TL arasında olması bekleniyor.
Advertisement. Scroll to continue reading.

Bu ürünleri şuanda kullanmak istiyorsanız dx.com ve aliexpress.com gibi sitelerden sipariş verebilirsiniz.

Bakalım ülkemize nezaman gelecek ve yaygınlaşacaklar.

Takip sağlayan yüzükler nerede satılıyor, GPS yüzükler nerede satılıyor, GPS yüzükler nasıl çalışıyor, GPS’li yüzük var mı? Takip için yüzükler var mı? Takip yüzükleri ne kadar, Yeni model GPS takip cihazları nelerdir, Takip için ne kullanabilirim, En iyi takip cihazları nelerdir?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar