İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

GroestlCoin (GRS) nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Groestlcoin GRS, hepsi bir arada para olarak öne çıkıyor ve kullanıcıya ekstra bir yük olmadan normal bankacılık ve para transfer hizmetlerinden farklı olarak “Anında ve Özel işlemler” sağlayan bir ortam olarak hizmet etmeyi amaçlıyor.

GRS, ASIC protokollerini kullanmaz ve bu nedenle bir “GPU Miner’s Heaven” olur. Kendi benzersiz mimari modelini kullanan Groestlcoin GRS, madeni paraların dağıtımını ve madenciliğini daha adil hale getirmeyi amaçlıyor. Son olarak, bu para biriminin herhangi bir şekilde merkezileştirilmesini önlemek için Groestlcoin, şeffaflığı tam olarak sağlayan iki saf Grøstl-512 madencilik algoritmasını kullanmaktadır.

Diğer benzeri blok zincir tabanlı ödeme sistemleri gibi, kullanıcılar anonim olarak ayrı bir GRS gönderebilir ve alabilir. Bu noktada ayrıntılı olarak bilgi almak için, bu platformun “Samourai cüzdanı” adlı kendi cüzdanını kullanılmaktadır.

Ayrıca GRS platformu, benzersiz bir ‘GPU madenciliği GRS algoritması’ üzerine kurulu olduğundan, yüksek enerji ve güç verimliliği sağlıyor.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar