İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

GroestlCoin (GRS) nedir?

Groestlcoin GRS, hepsi bir arada para olarak öne çıkıyor ve kullanıcıya ekstra bir yük olmadan normal bankacılık ve para transfer hizmetlerinden farklı olarak “Anında ve Özel işlemler” sağlayan bir ortam olarak hizmet etmeyi amaçlıyor.

GRS, ASIC protokollerini kullanmaz ve bu nedenle bir “GPU Miner’s Heaven” olur. Kendi benzersiz mimari modelini kullanan Groestlcoin GRS, madeni paraların dağıtımını ve madenciliğini daha adil hale getirmeyi amaçlıyor. Son olarak, bu para biriminin herhangi bir şekilde merkezileştirilmesini önlemek için Groestlcoin, şeffaflığı tam olarak sağlayan iki saf Grøstl-512 madencilik algoritmasını kullanmaktadır.

Diğer benzeri blok zincir tabanlı ödeme sistemleri gibi, kullanıcılar anonim olarak ayrı bir GRS gönderebilir ve alabilir. Bu noktada ayrıntılı olarak bilgi almak için, bu platformun “Samourai cüzdanı” adlı kendi cüzdanını kullanılmaktadır.

Ayrıca GRS platformu, benzersiz bir ‘GPU madenciliği GRS algoritması’ üzerine kurulu olduğundan, yüksek enerji ve güç verimliliği sağlıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar