İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

HAHA Coin Nedir? | Hasaki Nedir? | HAHA Coin Bilgileri

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim sağlayacaklar. Buna dayanarak, Hasaki’nin ekonomik modelinde farklı roller olacaktır.

Düzenli kullanıcılar, Hasaki’nin genel sürümünü kullanabilir. Kısmi gelişmiş özelliklerin kilidini açmak için jeton ödemesi gerekir. Kullanıcılar ayrıca Hasaki’nin yanıtları hakkında geri bildirim sağlayarak jeton ödülleri alabilirler.

Sorumluluk: Hasaki’nin yanıtları hakkında gerçek zamanlı geri bildirim sağlayın. Soru-Cevap bölümünden sonra eğiticinin iletişim kutusunda bir geri bildirim açılır penceresi görünecektir: “Hasaki’nin yanıtından memnun musunuz? Lütfen yanıtlamak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın. Herhangi bir yorumunuz varsa lütfen bana geri bildirimde bulunun”.

Haklar: Hasaki’nin büyüme döneminde tüm kullanıcılar eğitmen olabilir. Eğitmen Hasaki’ye etkili geri bildirim sağladığında jeton ödülleri alabilirler. Elbette bir eğitmen kötü niyetli veya yanlış geri bildirimde bulunursa Hasaki tarafından da cezalandırılacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Sorumluluklar: Kullanıcıların hakem olabilmesi için belirli miktarda token stake etmesi gerekir. Hakemin sorumluluğu, eğitmen tarafından sağlanan geri bildirimi değerlendirmek ve geçerli bilgi olup olmadığını belirlemektir.

Haklar: Hakemler, eğitmenlerden daha kazançlı jeton ödülleri alabilirler. Yanlış bir karar verirlerse jeton düşülerek cezalandırılacaklardır.

HAHA Coin Nedir?

Hasaki(HAHA), kullanıcıların bilgiye erişme eşiğini düşürürken, bilgiye erişmenin geleneksel yollarının yanlışlığını ve eksikliğini ortadan kaldırmak için buradadır. Maksimum arz miktarı 100 milyar ile sınırlandırılmıştır.

HAHA Coin Bilgileri

HAHA Coin Nasıl Alınır?

HAHA ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar MEXC ve Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, HAHA ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla HAHA coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....

Kripto Para

EDU Coin, Binance Launchpad listesine eklenmesiyle birlikte ön satışa katılmak isteyen tüm yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. Bu yazımızda Open Campus ve EDU Coin hakkındaki...