İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

HAHA Coin Nedir? | Hasaki Nedir? | HAHA Coin Bilgileri

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim sağlayacaklar. Buna dayanarak, Hasaki’nin ekonomik modelinde farklı roller olacaktır.

Düzenli kullanıcılar, Hasaki’nin genel sürümünü kullanabilir. Kısmi gelişmiş özelliklerin kilidini açmak için jeton ödemesi gerekir. Kullanıcılar ayrıca Hasaki’nin yanıtları hakkında geri bildirim sağlayarak jeton ödülleri alabilirler.

Sorumluluk: Hasaki’nin yanıtları hakkında gerçek zamanlı geri bildirim sağlayın. Soru-Cevap bölümünden sonra eğiticinin iletişim kutusunda bir geri bildirim açılır penceresi görünecektir: “Hasaki’nin yanıtından memnun musunuz? Lütfen yanıtlamak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın. Herhangi bir yorumunuz varsa lütfen bana geri bildirimde bulunun”.

Haklar: Hasaki’nin büyüme döneminde tüm kullanıcılar eğitmen olabilir. Eğitmen Hasaki’ye etkili geri bildirim sağladığında jeton ödülleri alabilirler. Elbette bir eğitmen kötü niyetli veya yanlış geri bildirimde bulunursa Hasaki tarafından da cezalandırılacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Sorumluluklar: Kullanıcıların hakem olabilmesi için belirli miktarda token stake etmesi gerekir. Hakemin sorumluluğu, eğitmen tarafından sağlanan geri bildirimi değerlendirmek ve geçerli bilgi olup olmadığını belirlemektir.

Haklar: Hakemler, eğitmenlerden daha kazançlı jeton ödülleri alabilirler. Yanlış bir karar verirlerse jeton düşülerek cezalandırılacaklardır.

HAHA Coin Nedir?

Hasaki(HAHA), kullanıcıların bilgiye erişme eşiğini düşürürken, bilgiye erişmenin geleneksel yollarının yanlışlığını ve eksikliğini ortadan kaldırmak için buradadır. Maksimum arz miktarı 100 milyar ile sınırlandırılmıştır.

HAHA Coin Bilgileri

HAHA Coin Nasıl Alınır?

HAHA ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar MEXC ve Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, HAHA ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla HAHA coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...