İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Hatom: HTM Coin Nedir? | HTM Coin Hakkında Bilgiler

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor.

Organik ve sürdürülebilir ürünlerden yararlanarak likidite çekmeyi ve böylece geçici teşviklere veya likidite madenciliğine bağımlılığı ortadan kaldırmayı amaçlayan kapsamlı bir ekosistem hedefleniyor.

Ek olarak, protokolün güvenliğini ve istikrarını sağlamak için indeksleyici, fiyat kahini ve muhafız gibi bir dizi temel altyapı modülü oluşturulmuştur.

En önemlisi, protokoller yalnızca çatal değildir. Bunun yerine, sıfırdan tasarlanmış orijinal çözümleri bünyesinde barındırırlar. Her biri metodik olarak geliştirildi ve özellikle ekosistemin ve daha geniş DeFi ortamının gereksinimlerini karşılamak için tasarlandı. Başlatılan her protokol, güvenliklerini ve sağlamlıklarını sağlamak için kapsamlı denetimlere tabi tutulmuştur. İnovasyonun ve titiz durum tespiti kombinasyonu, merkezi olmayan finans dünyasında öncü ve güvenilir çözümler sunma taahhüdünü pekiştiriyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Borç Verme Protokolümüzün ve Liquid Staking’in lansmanının yanı sıra , konumlarını pekiştirmek ve ivmelerini sürdürmek, böylece blok zincirindeki DeFi ekosistemindeki genel Kilitli Toplam Değerlerini (TVL) artırmak amacıyla birden fazla proje devreye alınacaktır.

HTM Coin Bilgileri

HTM Coin Nasıl Alınır?

HTM  ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, HTM ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla HTM coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...