İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Hatom: HTM Coin Nedir? | HTM Coin Hakkında Bilgiler

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor.

Organik ve sürdürülebilir ürünlerden yararlanarak likidite çekmeyi ve böylece geçici teşviklere veya likidite madenciliğine bağımlılığı ortadan kaldırmayı amaçlayan kapsamlı bir ekosistem hedefleniyor.

Ek olarak, protokolün güvenliğini ve istikrarını sağlamak için indeksleyici, fiyat kahini ve muhafız gibi bir dizi temel altyapı modülü oluşturulmuştur.

En önemlisi, protokoller yalnızca çatal değildir. Bunun yerine, sıfırdan tasarlanmış orijinal çözümleri bünyesinde barındırırlar. Her biri metodik olarak geliştirildi ve özellikle ekosistemin ve daha geniş DeFi ortamının gereksinimlerini karşılamak için tasarlandı. Başlatılan her protokol, güvenliklerini ve sağlamlıklarını sağlamak için kapsamlı denetimlere tabi tutulmuştur. İnovasyonun ve titiz durum tespiti kombinasyonu, merkezi olmayan finans dünyasında öncü ve güvenilir çözümler sunma taahhüdünü pekiştiriyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Borç Verme Protokolümüzün ve Liquid Staking’in lansmanının yanı sıra , konumlarını pekiştirmek ve ivmelerini sürdürmek, böylece blok zincirindeki DeFi ekosistemindeki genel Kilitli Toplam Değerlerini (TVL) artırmak amacıyla birden fazla proje devreye alınacaktır.

HTM Coin Bilgileri

HTM Coin Nasıl Alınır?

HTM  ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, HTM ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla HTM coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Veritise(VTS), blockchain kimlik doğrulaması yoluyla bireyler, işletmeler ve kurumlar arasında güveni geri getiriyor. Gerçek bir kişiden veya şirketten neredeyse her türlü dijital varlığa kadar, tüm...