İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

HDV Coin Nedir? | Hydraverse Nedir? | HDV Coin Hakkında Bilgiler

Hydraverse, bir metaverse oyna-kazan PVP ejderha yarışı oyunudur. Oyuncular, daha sonra benzersiz ejderhalar yaratan ejderha yumurtalarını açma şansına sahip olurlar. Bu ejderhalar yarışa katılabilir ve kazanılan ödüller için ödüller alabilir. Oyuncular ayrıca kendi ejderhalarını kiralayarak veya sergi parkında sergileyerek değer üretebilirler.

Ejderha Yarışı

Hydraverse, geleneksel yarış oyununu takip ediyor. Ejderhalarınızın yarışa katılmasına izin veriyor. Bunlar, sizin ilgilendiğiniz, oynamaya ve eğitime zaman ayırdığınız ejderhalardır, özellikle ejderhalar yüksek mutluluk oranı aldıklarında güçlü bir şekilde motive olacaklar ve bu da kısmen kazanma oranıyla sonuçlanacaktır.

3D NFT

NFT oyunları, fiyatları ve hızla artan kullanıcı sayısı ile son zamanlarda tüm hype. Hydraverse, Blockchain’i entegre ederek oyunun seviye atlama gücüne inanıyor ve oyuncuların oyun içi varlıklar üzerinde doğrulanabilir mülkiyete sahip olmasını sağlıyor.

Meta Evren

Hydraverse, aynı zamanda, oyuncuların ejderhalarında gezinebilecekleri dijital bir dünya sağlayarak mevcut metaverse oyun dalgasına da karışacak.

HDV Coin Nedir?

HDV, Binance Smart Chain üzerinde çalışan Hydraverse’deki yerel simgedir ve Hydraverse’de para birimi olarak kullanılacaktır. Jeton sahipleri Hydravers olacak.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Maksimum HDV arzı 500.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

HDV, Hydraverse’de doğrudan veya dolaylı olarak kullanılacaktır.

  • Cazip APY’ler kazanmak için HDV’leri riske atın veya çiftçilik havuzlarına katılın.
  • Yarış oyunlarına katılmak için NFT ejderhaları kiralayın.
  • Mülkiyet unvanınız olarak hareket eden NFT mekanizması ile yarış kursları satın alın. Yarış kursları, HDV jetonları kullanılarak yapılan işlemlerle kiralanarak veya BUSD/BNB jetonları kullanılarak yapılan işlemlerle satılarak parasallaştırılabilir.
  • Marketplace’te NFT Dragons satın alın.

HDV Coin Nasıl Alınır?

HDV token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...