İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

HDV Coin Nedir? | Hydraverse Nedir? | HDV Coin Hakkında Bilgiler

Hydraverse, bir metaverse oyna-kazan PVP ejderha yarışı oyunudur. Oyuncular, daha sonra benzersiz ejderhalar yaratan ejderha yumurtalarını açma şansına sahip olurlar. Bu ejderhalar yarışa katılabilir ve kazanılan ödüller için ödüller alabilir. Oyuncular ayrıca kendi ejderhalarını kiralayarak veya sergi parkında sergileyerek değer üretebilirler.

Ejderha Yarışı

Hydraverse, geleneksel yarış oyununu takip ediyor. Ejderhalarınızın yarışa katılmasına izin veriyor. Bunlar, sizin ilgilendiğiniz, oynamaya ve eğitime zaman ayırdığınız ejderhalardır, özellikle ejderhalar yüksek mutluluk oranı aldıklarında güçlü bir şekilde motive olacaklar ve bu da kısmen kazanma oranıyla sonuçlanacaktır.

3D NFT

NFT oyunları, fiyatları ve hızla artan kullanıcı sayısı ile son zamanlarda tüm hype. Hydraverse, Blockchain’i entegre ederek oyunun seviye atlama gücüne inanıyor ve oyuncuların oyun içi varlıklar üzerinde doğrulanabilir mülkiyete sahip olmasını sağlıyor.

Meta Evren

Hydraverse, aynı zamanda, oyuncuların ejderhalarında gezinebilecekleri dijital bir dünya sağlayarak mevcut metaverse oyun dalgasına da karışacak.

HDV Coin Nedir?

HDV, Binance Smart Chain üzerinde çalışan Hydraverse’deki yerel simgedir ve Hydraverse’de para birimi olarak kullanılacaktır. Jeton sahipleri Hydravers olacak.

Maksimum HDV arzı 500.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

HDV, Hydraverse’de doğrudan veya dolaylı olarak kullanılacaktır.

  • Cazip APY’ler kazanmak için HDV’leri riske atın veya çiftçilik havuzlarına katılın.
  • Yarış oyunlarına katılmak için NFT ejderhaları kiralayın.
  • Mülkiyet unvanınız olarak hareket eden NFT mekanizması ile yarış kursları satın alın. Yarış kursları, HDV jetonları kullanılarak yapılan işlemlerle kiralanarak veya BUSD/BNB jetonları kullanılarak yapılan işlemlerle satılarak parasallaştırılabilir.
  • Marketplace’te NFT Dragons satın alın.

HDV Coin Nasıl Alınır?

HDV token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Gate.io borsasına yeni girecek kripto paralar arasında listelenen ZKT coin hakkında merak edilen bilgileri birlikte inceleyelim. zkTube, zkRollup konseptine dayanmaktadır. Kısacası, zkRollup, tüm fonların ana...

Kripto Para

ORBLER, dünyanın her yerinden insanların zevk alabileceği gerçek zamanlı bir savunma oyunudur. Bir oyuncu, bir desteye 5 ORB kaydederek oyunun tadını çıkarabilir. Bazen bir...

Kripto Para

Ritestream, Film ve TV NFT’leri için merkezi olmayan küresel bir platformdur. Film ve eğlence prodüksiyonlarına fon sağlamak ve bunları piyasaya sürmek, film yapımcıları ve...

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...